Pátek v 20.45 - 19.Září 2008 | napsal : zhanys | rubrika: fotbal

7. kolo Gambrinus ligy

gambrinus liga logoNejvyšší domácí soutěž pokračuje 7. kolem. V tomto týdnu, který by se dal nazvat černým, díky vystoupení našich týmů v poháru UEFA, nás čeká řada zajímavých zápasů. Kdybych měl uvést nezajímavější, tak je to z mého pohledu moravské derby mezi Sigmou Olomouc a 1.FC Brno. Myslím, že se máme na co těšit.

Bitva na Moravském poli

Zápas mezi letos slušně hrající Sigmou Olomouc a Brnem, které v letošní sezóně předvádí poněkud kolísavé výsledky. Myslím, že toto utkání nepozná vítěze ani poraženého. Můj tip je nula.

aktuální kurz na ifortuna.cz na 0:  2,80

Co nám zase předvede kouzelník Švancara ?

Konečně se zase na domácích kolbištích prohání borec, na kterého se lidé chodí dívat a který je dokáže pobavit svýma fintama, kličkama a mnohým dalším. Od dob Marka Heinze totiž liga takového fotbalistu postrádala, snad si Švancara svou formu udrží co nejdéle. Ovšem ani on, ani nový trenér Csaplár nebude na rozjetý Jablonec stačit. Dle mého názoru Žižkov prohraje.

aktuální kurz na ifortuna.cz na 1:  1,82

Splní Baník povinnost ?

Měl by. Toto je zápas, který musí ostravané bezpodmínečně vyhrát, jinou možnost ani nemají. Prohra či remíza s Příbramí by byla katastrofa a obrovská ostuda. Velmi nabitý kádr Ostravy zatím hraje hrubě pod svými možnostmi a konečně by se měli odrazit k lepším výsledkům, tým na to mají. Věřím, že Baník povinnost splní.

aktuální kurz na ifortuna.cz na 1:  1,38

Dynamo přikováno na dno

Všem fanouškům budějovického fotbalu se předem za tento nadpis omlouvám, ale je to bohužel krutá realita. Plzeň sice má na kontě zatím jedno vítězství, ale v sobotu si připíšou další.

aktuální kurz na ifortuna.cz na 1:  1,62

Padne už Sparta ?

Určitě ano, ale v tomto kole proti Teplicím to ještě nebude. Sparta si doma body pohlídá a po 7. kole zůstance na špici.

aktuální kurz na ifortuna.cz na 1:  1,40

Tutovka kola

Tento název dávám zápasem mezi Boleslaví a Kladnem. Stručně řečeno, rozhodne kvalita.

aktuální kurz na ifortuna.cz na 1:  1,41

Dále nás čeká:

Bohemians Praha - Slovan Liberec
TESCOMA Zlín - Slavia Praha

-zhanys-

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.