Pondělí v 20.14 - 29.Září 2008 | napsal : zhanys | rubrika: fotbal

Úterní dávka Ligy Mistrů

liga mistru logoPo dvoutýdenní pauze pokračuje Liga mistrů dalšími osmi zápasy základních skupin. Je asi zbytečné říkat, že nás čeká mnoho zajímavých utkání, protože v této soutěži to ani jinak být nemůže, stačí se přečíst její název. Takže si urcitě na úterý od 20:45 nic neplánujte, pokračuje fotbalový festival.

Ronaldo a spol pro tři “severské” body

United letos zůstávají stále za očekáváním. Sice poslední ligové kolo vyhráli, ale zásluhou vymyšlené penalty. Ronaldo se ovšem pomalu rozehrává a to znamená stav nebezpečí pro soupeře. Manchester ovšem není jen Cristiano Ronaldo, ale další skvělí borci a to bude na Aalbord rozhodně stačit. Na United, tedy 2, je vypsán kurz 1,40.

Rosického tým zase bez Rosického

Po nečekané domácí prohře si Gunners spraví chuť proti FC Porto, říkám to velmi jistě a myslím, že jednička je docela jistota. Kurz na domácí je 1,46.

Fialky se třemi body

Fiorentina má kvalitní tým a doma body nerozdají. Jednička s kurzem 1,47 v zápase proti Steaue je jasná volba.

Žlutá ponorka zvítězí

Villareal rozhodně není radno podceňovat. V tomto dnešním posledním rozboru se zaměříme na duel Villareal - Celtic. Glasgow si už ani nepamatuje jak chutnají tři body z hřistě soupeře v této klubové soutěži. Myslím, že si to neoživí ani po tomto kole. 1,54 na jedničku.

Ve 20:45 má také výkop:

Zenit Petrohrad - Real Madrid CF
BATE Borisov - Juventus
Bayern - Lyon
Fenerbahce - Dynamo Kiev

-zhanys-

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.