Středa v 18.02 - 19.Listopad 2008 | napsal : baryman | rubrika: fotbal

Tip na pátek

I na pátek si pro vás připravíme nějaký ten tip. Výběr není opravdu slavný, o víkendu si určitě vybereme mnohem lépe. Nejprve jsem váhal, jestli nevybrat zápas v Serii B, ale nakonec jsem pro vás vybral duel s Rumunské ligy. Více o vybraném zápasu najdete uvnitř článku.

Pandurii - CFR Cluj

(pátek 21.listopadu v 16:00)

Letošní překvapivý účastník Ligy mistrů už několikrát v Evropě ukázal, že nehraje nejprestižnější soutěž náhodně. V pátek Kluž vyjede do Pandurii, celku, který je v tuto chvíli na 12.pozici. Kluž i přes menší ligovou “krizičku” se vrací do starých kolejí a tlačí se na první trojici. Myslím si, že Kluž se bude snažit opět dohnat čelo tabulky a opět si zahrál Ligu mistrů. Pro Kluž hovoří také statistiky, v Pandurii v posledních třech sezónách pokaždé vyhráli a měli by to potvrdit i nyní. Věřím ve výhru Kluže.

Tip : 2
Kurs (bwin.cz) : 1.90
Možná výhra : 190kč

Statistika utkání tady

-baryman-

 

Komentáře (7)

 1. vita911 říká:

  Snad to nedopadne tak jak ti chorvati včera. Podobný zápas. Každopádně zkusíme :) Jinak odkaz na statistiku je taky dobrý nápad.

 2. baryman říká:

  Doufám, že jak chorvati blbnout nebudou, taky si to na nějaký tiket hodím.

 3. p3drox říká:

  Kluž znám jen z ligy mistrů, tak snad potvrděj kvalitu a vyhrajou.Dám na ně

 4. baryman říká:

  Tak v lize měli menší krizi, ale ted už zas hrajou solidně a nemaj rozdíl mezi tím, jestli hrajou doma nebo venku. Tak snad to potvrdí :)

 5. vita911 říká:

  Můžu se zeptat u jaké sázkovky dáváte a proč? Já mám Expekt. Má dobré kurzy, ale zjistil jsem, že nemají rumunskou ligu :(

 6. baryman říká:

  No bwin, možná ze zvyku, kurzy tam nejlepší nemají, ale tolik livesázek a prakticky tam je všechno. Recenze sázkovek najdete vpravo nahoře v menu :)

 7. vita911 říká:

  Jojo. Recenze jsem prošel a vybíral jsem Expekt právě proto, že mají dobré kurzy. Nedá se. Tak Cluj si nedám a jak to tak bývá tak vynde :) Počkám na víkend a uvidíme. Potřebuju se trošku poléčit, moc se nedaří :(

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.