Čtvrtek v 21.17 - 20.Listopad 2008 | napsal : zhanys | rubrika: ostatní

Tiket na víkend (7)

Uplynul další týden a já se hlásím zpět s rubrikou Tiket na víkend. V pořadí již šesté pokračování nabídne zápasy ze všech koutů Evropy, chybět ovšem bude záhřebské Dinamo … maximálně si můžete vsadit proti nim nebo že inkasují červenou kartu, jistě víte o čem píšu.

Arminia Bielefeld x Bayer 04 Leverkusen 

(22.listopadu v 15:30)

Lídr soutěže s Leverkusenu v jehož záklaní sestavě nastupujé také český fotbalista Michal Kadlec, zamíří na půdu trápícího se Bielefeldu, který s v letošní sezoně zatím připsal pouze jedno vítězsví a okupuje předposlední příčku tabulky. Myslím si, že Leverkusen zúročí svou formu a herní pohodu a bez problémů se s Arminií poradí.

Tip: 2
Kurz: 1.78

Poslední výsledky:
Stuttgart 0:0 Bielefeld
Leverkusen 2:1 Schalke

Tottenham x Blackburn 

(23.listopadu ve 14:30)

Spurs se konečně dostali z katastrofální situace ve které se nacházeli zezačátku EPL a zahájili stíhací jizdu, ketrou podpořila remíza na Arsenalu a domácí skalp Liverpoolu. Minulé kolo sice kohouti prohráli na půdě Fulhamu, ale doma znovu naskočí na vítěznou vlnu a s nevyzpytatelným Blackburnem si poradí.

Tip: 1
Kurz: 1.73

Poslední výsledky:
Fulham 2:1 Tottenham
Blackburn 1:2 Sunderland

Sampdoria x Catania 

(23.listopadu v 15:00)

Fotbalisté Catanie jsou specialisty na domácí zápasy, z čehož těžíme i my a nabízíme vám proto větčinu domácích utkání tohoto celku jako dobrou sázkařskou příležitost, ale v tomto kole míří do Janova k zápasu se Sampdorií, která má zatím v sezoně tři výhry a všechny dosáhli právě na domácí půdě, navíc doma zatím nepoznali hořkost porážky. Naopak Catania venku doposud nevyhrála. Myslím, že se statistiky nebudou měnit a sampdoria zvítězí.

Tip: 1
Kurz: 1,74

Poslední výsledky:
Sampdoria 3:2 Lecce
Catania 3:2 FC Torino

celkový kurz: 5.36
Možná výhra: 536 KČ

-zhanys-

 

Komentáře (1)

  1. baryman říká:

    Tak škoda, hned první zápas to pohřbil, navíc mi pohřbil Bayern04 i tiket:(

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.