Čtvrtek v 20.06 - 20.Listopad 2008 | napsal : baryman | rubrika: fotbal

Víkend otevřeme v Anglii

Premier league logoAnglická reprezentace odehrála zajímavý přátelský zápas na půdě Německa, ač se od Anglie výhra ani moc nečekala (podle kurzů bylo favoritem Německo), tak dokázali vyhrát 2:1, jediný gól, který obdrželi byla chyba v dorozumění obrany s brankářem. V lize pokračuje o víkendu stíhací jízda na první duo Chelsea a Liverpoolu. Arsenal uvidí fandové v City, Villa přivítá United. Jak si tipnu na toto kolo?

Tottenham-Blackburn

(neděle 23.11. v 14:30)

První tip se opět bude týkat Tottenhamu, není to poprvé a asi ani naposled. Spurs sice minule s Fulhamem zaváhali, ale nyní je čeká Blackburn, tým, který je dost z formy. Naposled podlehli doma Sunderlandu, předtím Chelsea a v obou případech hráli opravdu špatně, proti Chelsea mohli dostat mnohem víc. Spurs věřím, že vyhrají a budou nadále sbírat velmi cenné body. Doma svou vzestupnou formu potvrdí a Blackburn si odveze porážku. Zápas vysílá NOVA SPORT.

Tip : 1
Kurs bwin.cz : 1.75
Možná výhra : 175kč
Vysílá : NOVA SPORT 23.11. v 14:30

Statistika Tottenham - B´burn

Portsmouth-Hull

(sobota 22.11. v 16:00)

Další tipovaný zápas nabídne střetnutí devátého Portsmouthu a velmi dobře hrajícího nováčka z Hullu, který okupuje šestou pozici. Na vítěze si tipovat nehodlám, spíše bych vybral sázku 2,5+ gólu. Zápasy Hullu bývají na góly bohaté, střelci jako Giovanni nebo Cousin dokáží střílet poměrně pravidelně góly. O dvojici Crouch - Defoe se bavit ani nemusíme, z nich má oprávněný strach každý brankář v lize. Statistiky obou týmů také nasvědčují, že góly padat budou. Především kurs na tuto příležitost je lákavý, více níže.

Tip : 2,5+ gólů
Kurs bwin.cz : 1.90
Možná výhra : 190kč

Statistika Portmouth - Hull

 

Komentáře (2)

  1. baryman říká:

    Tak Portsmouth s Hullem vyšel, skončilo to 2:2, uvidíme jak dneska Tottenham.

  2. baryman říká:

    Spurs taky vyhráli, 1:0, takže Premier league nezklamala:)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.