Pátek v 20.38 - 28.Listopad 2008 | napsal : zhanys | rubrika: ostatní

Tiket na víkend (8)

Již osmé pokračování Tiketu na víkend je opět tady. Po nepříliš vydařených pohárových tipech jsou tady ligová klání, snad dopadnou lépe.

Aston Villa x Fulham 

(29.listopadu 16:00 na Primě)

Začneme na Britských ostrovech, konkrétně v Birminghamu, kde změří síly rozjetí Villans s fotbalisty Fulhamu. Aston Villa je skvěle rozjetá, minulý týden se dostala na čtvrté místo před kanonýry, a tak by pro ně neměl být problém porazit Fulham. Uvidíme s jakou taktikou Fulham přijede, ale ofenzivní orchestr jim manažer stoprocentně nenaordinuje, a tak bude záležet jak rychle dá Villa gól, čím dřív, tím to bude pro ně snažší zápas.

Tip: 1

Kurz: 1.63

Catania x Lecce 

(29.listopadu 18:00 na Sport1)

14 dnů uběhlo, což znamená, že v Itálii nastoupí na domácí půdě hráči Catanie a já se hlásím se sázkou na ní. Je to už stereotyp, ale dokud nezklame budu ho tady dávat pořád. Snad nám ještě pár zápasů příjemně upraví výsledný tiket.

Tip: 1

Kurz: 1.78

Hoffenheim x Bielefeld 

(29.listopadu 15:30 Premiere)

Německý zázrak z Hoffenheimu přivítá tým z dolních pater-Bielefeld. Na tento zápas mám “dvjotip”, kterým je handicap0:1 a tip na počet vstřelených branek 2,5+. Extrémně potentní tým, který vyniká v Bundeslize, která je známá obrovským počtem branek na zápas. To už je ukazatel ofenzivní kvality.

Tip: hcp 0:1

Kurz: 2.00

Tip: 2,5+ branek

Kurz: 1.45

Celkový kurz: 8.41

Možná výhra: 841 KČ

-zhanys-

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.