Pátek v 15.54 - 19.Prosinec 2008 | napsal : baryman | rubrika: fotbal

Předvánoční tipy na Premier league

Premier league logoVánoce za rohem a tak proč se nepokusit vydělat si nějakou korunku navíc sázením a vánoce si vylepšit. Víkendovou tipovací jízdu započnu v Anglii, která očekává souboj Arsenalu s Liverpoolem. Bude zajímavé sledovat zda si Liverpool upevní první příčku nebo Arsenal konečně začne hrát tak jak se očekává. Minulé kolo všichni z velké čtyřky remizovali, teď ale jistě půjdou po vítězství.

WBA - Manchester City

(neděle 21.12 v 14:30, NOVA SPORT)

Citizens mají zasebou prohru v poháru UEFA, nutno dodat, že tým hrál na půl plynu a nejlepší sestava nenastoupila (např.-Ireland, Company byli na lavičce). Kanón z Manchesteru Robinho se nějak zasekl a s ním i celý útok City. Myslím, že svou střeleckou potenci ukončí právě na půdě nováčka, který za posledních 6 zápasů dostal 14 branek. WBA zase vidí tento zápas jako odrazový schod k lepším zítřkům, poslední místo v tabulce si Bednář a spol. pochvalovat nemůžou. Favoritem v zápase budou hosté a mimo to očekávám góly. 2,5+ by padnout mělo, sledovat můžete v neděli na NOVA SPORT.

* Statistika zápasu

Tip : 2,5+
Kurs bwin.cz : 1.95
Možná výhra : 195kč
Vysílá : NOVA Sport

Hull - Sunderland

(sobota 20.12. v 16:00)

Nováček z Hullu je pro mne velmi příjemné překvapení. Po úvodní sympatické části ligy pokračuje v načatém rytmu i nyní. Vše potvrdil velmi cennou a zároveň překvapivou remízou na Anfield road, kde remizoval s Liverpoolem 2:2. Kolo předtím dokázal doma skrotit Midlessbrough a vyhrál 2:1. Sunderland minulé kolo prolomil sérii bez výhry, když porazil poslední West Bromwich suveréně 4:0, předchozí zápasy však ani zdaleka nehráli dobře. Věřím v kouzlo nováčka z Hullu a budu věřit ve výhru. Jako střelce bych přihodil marlona Kinga, dává důležité góly a hlavně kope penalty.

* Statistika zápasu

Tip : 1
Kurs bwin.cz : 1.95
Možná výhra : 195kč

Tip : M.King dá gól
Kurs bwin.cz : 2.83
Možná výhra : 283kč

 

Komentáře (4)

 1. baryman říká:

  Tak ten Hull mě pěkně odvařil. Výsledek 1:4 jsem teda nečekal.

 2. Nuhlis říká:

  Já jsem měl vsazeno na Aston Villu, která nakonec vyhrála s nádhernym kurzem 2.25 :)

 3. baryman říká:

  Tak alespoň West Brom zachránil týden v Premier league, Roman Bednář rozhodl zápas v 92. minutě na 2:1 tak tip je OK ;)

 4. ByznysNet.eu říká:

  jj musím jen říct ufff ještě že Románek zavěsil tomu tipu jsem hodně věřil a měl jsem ho na více lístkách a díky tomu mi vyšel 1listek s kurzem 7 většinou dávám po 1 zápasu ale zase na potforu vsazeno za málo :(

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.