Neděle v 14.08 - 21.Prosinec 2008 | napsal : tomasv | rubrika: fotbal

Serie A - Neděle

serie a logoPo dvou sobotních zápasech je dnes na programu pokračování Italské série A, kde se můžeme těšit na 8 zápasů. Sobotní duely skončily výhrou hostujícího Interu nad Sienou 2:1 a Lazia 1:0 nad Palermem. Dnes se hraje například zápas Atalanty s Juventusem, Turína s Neapolí nebo AC Milán s Udine

AC Milán - Udine

(21. prosince v 20:30)

Gatuso Ze statistik vyplývá, že v tomto zápase by mělo být k vidění hodně branek, z posledních 6 vzájemných utkání AC vyhrálo 5 zápasů a Udine 1, přičemž celkové skore bylo 19:5 ve prospěch AC. Během týdne oba týmy odehráli pohár UEFA. AC Milán hostil německý Wolfsburg a konečné skore bylo 2:2 naopak Udine cestovalo na zápas proti Nijmegen kde prohráli 2:0.  Milán má v poslední době velmi širokou marodku a na zápas nebudou připraveni ze zdravotních důvodů tito hráči: Gattuso, Bonera, Nesta, Flamini, Emerson,  Senderos a Borriello. Dále trenér Ancelloti nenominoval Ambrosiniho a Zambrottu.

3. tomasv říká:

podle mě by AC mělo vyhrát, a pokud nastoupí v základní sestavě Pato spolu s Shevcenkem jak se předpokládá tak si myslím, že to bude opět zápase hodně bohatý na goly, uvidíme no, tohle budu určitě sledovat

4. ByznysNet.eu říká:

já jsem věřil více zápasu Atalanta-Juventus šekoda že si ho zde nedal ..sázím vše podle vás ;-) ale AC nezklame tak počítám že vyhraje o 2 goly tak jsem ještě k tým tipům prdnul hc 0-1 docela slušný kurzík …tak jsem napnut ;-)

5. tomasv říká:

já rád tipuju takové ty lepší týmy jako AC, Inter, Juventus a pak zápasy vyrovnaných soupeřů, kde jsou vyšší kurzy na oba týmy

taky sem zvažoval Juve něco tipnout, ale kurz nebyl moc dobrý

6. ByznysNet.eu říká:

co ..právě naopak na Juve byl lepší než na AC a to průměrně 1.9 …škoda no byl by to dobrý tip a já bez vás ani ránu ;-)

7. tomasv říká:

tak to jsem se asi překoukl, jestli tam byl kurz 1.90 tak to bych sem taky dal, no ted už je to jedno příště to snad bude lepší

8. Nuhlis říká:

Já taky hraju výhru AC a over, takže všem GL ;-)

9. tomasv říká:

AC by měla být podle mě jistota doufám že vyjdou aspon další 3 tipy co jsem sem dal, nejvíc nejistý sem u těch žlutých karet, to jsem sem dal jenom jako změna od standartních tipů

10. tomasv říká:

já to věděl 4 minuta a Favali nahrává na Pata a gol
    AC vede jedna nula takže zatím dobrý a Pato už dal gola takže úplně super, nejvyšší kurz vyšel

11. tomasv říká:

takhle se mi to líbí
    už se pomalu blížíme i tomu že padne více 2,5
    golů
    13. minuta a dal gola Kaká

12. Nuhlis říká:

Gratuluju k tipu na gól Pata, jen škoda, že sem ho taky nedal :( :-D
    Jinak v 13. minutě zvýšil Kaká na 2:0, takže se to zatim vyvíjí dost slibně :)

13. tomasv říká:

díky, Kaká sem ani nečekal a neuvažoval, že by zavěsil, poslední dobou se mi nezdál v moc dobrý formě a navíc ho trápilo menší zranění, ale jako fanoušek AC si začátek můžu jen pochvalovat, snad to jěště dopadne jak jsem tady odtipoval neboli bez karet a pár golů jěště navíc, nejlepší by bylo kdyby ted AC zvedlo na 3-0 a po poločase Udine trochu zabralo a bylo to 3-1

14. tomasv říká:

to je přestřelka, než sem dopsal příspěvek předtím tak už je to 3-1 další gol Pato
    už jen doufám aby Udine nezabralo až moc a AC si to udrželo a aby rozhodčí přehlížel fauly a bylo to bez více karet

15. ByznysNet.eu říká:

tak AC mě nezklamalo a mé předpoklady vyšli ale kdyby to tušil že to pujde tak pěkně tak by to dal po 200 každy tip a taky jsem přidal tipy ale zase za málo HC 0:1 a že dá gol Kaka tak zatím beru vše to je nádhera :-)
    už jásám i kdyby se stal zázrak a AC vyhral jen o gol tak mi to neva ;-)

16. tomasv říká:

tak poločas je tady skore 4-1
    mám blbý přenos tak nevím jestli to tak opravdu bylo, ale Pirlo z větší vzdálenosti přímý kop a nevím jestli s tečí nebo bez doteku brankáře tyč a Seedorf dorážel téměř do prázdné brány

17. tomasv říká:

já doufám že se nic nezmění a vše zůstane tak jak je do konce
    zápas by vyhrál AC jak sem tipoval
    gola už Pato dal hned dvakrát
    golu už je taky víc jak 2.5 a to taky dokonce dvakrát
    oba týmy gola daly AC 4 a Udine 1
    karta je zatím jen jedna tak doufám, že nakonec jich opravdu mín jak 4.5 bude jak jsem tipoval

včerejší tipy mi moc nevyšly, repsektive z 6 tipů byl jeden zrušen, dva vyšli a tři nevyšli takže jako oprava jsem toto odtipoval na výbornou snad to bude příště stejné a nebo jěště lepší

18. tomasv říká:

tak zase Kaká už 5-1
    ten kluk se nějak rozehrál i ty přihrávky na Pata dobrý, příště ho možná taky nějak zahrnu do tipů

19. tomasv říká:

je 80. minuta a zatím stále jen 2 žluté, vypadá to že dnes mi vyjde všech 6 tipů

20. tomasv říká:

začínám se bát je 88. minuta a už sou 4 karty tak snad to vydrží a když ne tak si myslím, že i tak tohle byly dobré tipy

21. tomasv říká:

tak podle bwinu už je 6 karet, na livesport 4 tak nevím, ale tohle asi nevyšlo no

22. ByznysNet.eu říká:

k tomasv:
    jj chlape bravo a opravdu jsem ze začátku tvým tipum moc nevěřil ještě že se držím pravidla sázet vše co zde tipnete ;-) až je takových tipu jako máku :-)

23. baryman říká:

Moc pěkně, těch žlutých ale fakt bylo 6, livesport a livescore to často nestíhá a dodává později.

Jen škoda, že na mém osobním minitiketu mě zničil PSG s Valencienes, proč dávám ligu, kterou sázkařsky nesnáším to nevím. Navíc PSG vedlo dvakrát, ale v 84.minutě odstali na 2:2 :(

24. tomasv říká:

já vím, pak sem na to taky koukal, spíš sem počítal, že bude stav ke konci tak 2-1 a bude to “klidný” zápas ale jak AC vedlo o hodně Udine to neuneslo a faulovaly, tohle byl tip, kterým sem si asi celkově nebyl až tak jistý, ale myslím si, že i tak mi to docela vyšlo dobře