Pondělí v 13.44 - 22.Prosinec 2008 | napsal : baryman | rubrika: fotbal

Dohrávka Premier League

Premier league logoVíkend v Anglii je za námi a po zvájemném zápase Liverpoolu a Arsenalu (1:1) se představí další adept na ligový titul, Chelsea. Blues se vydají “lovit” body do Evertonu a tak si na tento zápas zatipuji. Byla by škoda nezmínit, že v neděli rozhodl zápas West Bromwiche s Man City náš útočník Roman Bednář, který vstřelil gól na 2:1 v
92.minutě zápasu.

Everton - Chelsea

(22.prosince v 21:00, NOVA Sport)

Když nepočítáme Manchester, který vynchává kolem vánoc pár ligových kol kvůli turnaji v Japonsku tak je tento zápas posledním z danného kola. Výběr trenéra Scolariho ztrácí dva body na první Liverpool a tak se po dnešku může dostat do čela ligy. Soupeřem mu bude Everton, který i přes velmi početnou marodku vyhrál v Man City 0:1, gól zařídil v 90.minutě Cahill, jeden z nejvýraznějších hráčů Toffies. Evertonu pro dnešek bude chybět prakticky celý útok (Yakubu, Saha, Anichebe) a tak se očekává zahuštění záložní řady pěti záložníky. To si myslím, že bude důležité pro zbrždění silné a rychlé zálohy Chelsea, které bude dlouho trvat, než se přes modrou hráz domácích dostanou. Tím spíš, když londýňané nejsou v optimální herní pohodě a to potvrdili v minulém kole doma s West Hamem (1:1). Na první poločas si tipnu remízu, očekávám nudnou první půlku bez gólu, protože Everton se nebude nikam hnát a gól zde může dát jedině Tim Cahill. Stejně tak si vsadím na 2,5- under.

Vysílá NOVA Sport

Další kolo se odehraje po vánocích 26.12 a hned dva dny poté 28.12. tak nezapoměňte, že budeme opět tipovat.