Úterý v 13.48 - 23.Prosinec 2008 | napsal : tomasv | rubrika: ostatní

Apertura, Argentina – Dohrávka

Boca Juniors Dnes se hraje dohrávka 3. kola Argentinské Apertury, kde se proti sobě postaví vedoucí tým tabulky Boca Juniors a tým okupující třetí místo. Boca má 42 bodů a náskok tři body na druhého a třetího. Druhé místo s 39 body patří San Lorenzu a třetí místo shodně s 39 body zaujímá právě Tigre.

Boca Juniors – Tigre

(neutrální půda)

(23. prosince v 23:30)

Boce se poslední dobou poměrně daří z posledních 6 zápasů získala 9 bodů, navícse jí daří střílet hodně branek přesněji za poslední dva zápasy jich dala hned 6. Tigre tak pozitivní bilanci nemá a z posledních 6 zápasů získalo 8 bodů, ovšem střelecky se tolik neprosazují za poslední dva zápasy dali jen dvě branky. Ze vzájemných zápasů má lepší pozici Tigre, jelikož v posledních třech zápasech se mu podařilo vyhrát a jen jeden souboj vyhrála Boca. Ze statistik se dá také očekávat hodně vstřelených branek, jelikož padlo celkem 16 branek za poslední tři vzájemné zápasy.

Tip: výhra Boca Juniors
Kurz Bwin: 1.70
Možná výhra: 170 Kč

Tip: Kdy bude vstřelen první gol? 1-15 minuta
Kurz Bwin: 2.65
Možná výhra: 265 Kč

Tip: Vstřelí v tomto zápase oba týmy gol? Ano
Kurz Bwin: 1.60
Možná výhra: 160Kč

 

Komentáře (3)

 1. tomasv říká:

  tak v prvních 15 minutách gol nepadl takže to nevyšlo. doufám že aspon ty další dvě sázky vyjdou

 2. ByznysNet.eu říká:

  co se týče tipu tak jsem v kanclu neměl možnost sázet ale dal jsem na 2,5+ golu ale moc to dobře nevypada a na výhra Boca Juniors jsem se zdržel ;-)

 3. tomasv říká:

  tak tigre vyhrálo 0-1
  z těchto tipů mi nevyšlo vůbec nic, chtěl sem něco zkusit tipovat na pátek z anglie ale jak to tak vidím zůstanu jen u Serie A kde mi to zatím vychází nejvíce

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.