Čtvrtek v 13.46 - 25.Prosinec 2008 | napsal : baryman | rubrika: fotbal

Tipy na pátek - Premier league

Premier league logoV časech, kdy každý z nás radostně rozbaluje vánoční dárky se bude hrát i fotbal a byla by škoda vynechat nejlepší soutěž světa - Premier league. Dva dny po vánocích (a v Británii jen den po hlavním svátku) se budou opět prohánět fotbalisté po ligových trávnících. My si na to opět zatipujeme a budeme se snažit vylepšit povánoční finanční situaci. Gunners pojedou do Villy, Blues přivítají Bednářův WBA a United se vydají do Stoke.

Aston Villa-Arsenal

(pátek 26.12. v 18:15, Nova Sport)

Villans, štika ligové tabulky se i nadále dostává výš a výš. Aktuální třetí pozice není vůbec náhodná a Manažer Aston Villy Martin O’Neill může být se svou prací nadmíru spokojen. Klub už delší dobu číhá za velkou čtyřkou v tuto chvíli ji dokonce i narušil a dostal se na příčky zajišťující Ligu mistrů. V minulém kole Villa vyhrála těsně 1:0 ve West Hamu, kde rozhodla vlastní branka domácích. Arsenal prožívá o dost horší období, ač se mu podařilo remizovat s Liverpoolem 1:1 (Gunners i v krizi dokáží hrát dobře s týmy z BIG4) tak je postihla další velmi citelná stráta. Do kolonky zraněných se přidal tvořivý záložník Cesc Fabregas, který bude kanonýrům chybět asi 4 měsíce. Při přihlédnutí k kvalitám týmů, zraněným hráčům a aktuální formě obou celků si myslím, že body zůstanou doma.

* Statistika zápasu

Tip : 1
Kurs bwin.cz : 2.50
Možná výhra : 250kč

Tip : první gól - Villa
Kurs bwin.cz : 2.00
Možná výhra : 200kč

Vysílá : Nova Sport

Sunderland - Blackburn

(pátek 26.12. v 16:00)

V minulém kole mě Sunderland dost zaskočil, když vyhrál drtivě v Hullu, nyní doma přivítá Blackburn. Rovers během minulého týdne odvolali Inceho a na jeho místo manažera nastoupil Sam Allardyce. Ten dokázal tým dotáhnout k výhře doma se Stoke (3:0) a všichni jsou v očekávání, že vzestup týmu z Blackburnu bude i nadále pokračovat. Jestli se to týmu Sama Allardyce podaří si netroufám tipnout, zato ale tuším, že o góly bude v zápase postaráno, oba týmy jsou nažhavené po předchozích výhrách a budou chtít tři body z minulého kola potvrdit.

* Statistika zápasu

Tip : 2,5+
Kurs bwin.cz : 1.80
Možná výhra : 180kč

 

Komentáře (1)

  1. baryman říká:

    Tak tohle se dneska nepovedlo, snad bude líp v neděli :)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.