Pondělí v 13.46 - 29.Prosinec 2008 | napsal : zhanys | rubrika: ostatní

Lední hokej - Skandinávie

Premiéra švédské, finské a dánské hokejové ligy na našem webu je tady. Sice jsme nikde neuváděli, že se budeme věnovat i těmto soutěžím, ale snad Vám to nebude vadit. Teď, v době kdy většina fotbalových soutěží má zimní přestávku, je čas na věnování se právě temto soutěžím.

AL-Bank Ligaen

Nordsjaelland x Herning

(30. prosince v 19:30)

Suveréní lídr dánské ligy v dalším kole zavítá na půdu dobře hrajícího Nordsjaellandu, který se pohybuje v tabulce hodně vysoko. Tento zápas tipuji jako remízu, protože Herning jen tak neprohrává a na druhou stranu Nordsjaelland je doma velmi silný.

(30. prosince v 17:30)

V tomto zápase věřím ve vítězství Hämeenlinny, která sice nepředvádí doma nic speciálního, ale když pohlédneme na statistiky Kärpätu na ledě soupeřů, je hned jasno. Oulu bodovalo venku pouze 5x !!! za 4 výhry a 1 prohru po prodloužení.

Tip: 1
Kurz: 2.05

Elitserien

Linköpings x Skelleftea

(30. prosince v 19:00)

K dalšímu tipu se přeneseme do Švédska. Tatot liga je nesmírně vyrovnaná a při pohledu na tabulku zjistíme, že vedoucí Linköping má náskok na šestou Skellefteu pouze čtyř bodů, což v tříbodovém systému není nic. Navíc, když se podíváme, že Linköpingu patří v domácí tabulce až devátá pozice je o tipu rozhodnuto.