Pondělí v 12.36 - 29.Prosinec 2008 | napsal : baryman | rubrika: hokej

Tipy na NHL - dnešní noc

V tipech do a okolo silvestra moc na výběr není, ale to nevadí, přesídlím na chvíli na hokejovou NHL, kde vyberu několik zajímavých zápasů na dnešní noc. Zaměřím se spíše na tipy na zápas a vynechám tipy na střelce. Dnešní noc se odehraje šest zápasů, kde láká New Yourské derby mezi jezdci a ostrovany.

Calgary-Minnesota

(noc z pondělí 29.12 na úterý 30.12)

Flames z posledních šesti zápasů dokázali čtyři vyhrát, poslední dva na domácím ledě s Ottawou a Anaheimem dotáhlo Calgary do vítězného konce. Flames jsou v dobré formě a nastoupí proti Minnesotě, která odehrála minulou noc utkání se štikou z Chicaga. Jestřábi v Minnesotě vyhráli 4:1. Hrát zápas hned po minulém není nic lehkého a nemyslím si, že ho hosté zvládnou. Calgary přeje i statistika, z posledních 17 domácích zápasů s Minnesotou dokázali 13 vyhrát, 2 remizovat a jen 2 prohrát, na Minnesotu prostě umí.

Tip : 1
Kurs bwin.cz : 1.85
Možná výhra : 185kč

Tip : celkové skóre více než 5 (reguler.doba)
Kurs bwin.cz : 1.77
Možná výhra : 177kč

NY Rangers - NY Islanders

Tento ročník je v NHL remíz požehnaně a u obou New Yourských celků to platí dvojnásob. Pomalu jedna třetina zápasů těchto celků končí v základní hrací době remízou. O to větší je pravděpodobnost když se oba celky utkají spolu. V Madison Square Garden poslední tři vzájemné zápasy dopadly ve dvou případech remízou. Tak si myslím, že dramatické nerozhodné utkání uvidíme v NY i dnes v noci.

Tip : 0 (regul.doba)
Kurs bwin.cz : 4.20
Možná výhra : 420kč

 

Komentáře (5)

 1. vita911 říká:

  Zdarec, dobré tipy. Calgary je v hodně dobré formě. A Rangers s Islanders… to bude zajímavý zápas. Rangers se moc nedaří. Možné je všechno v tomto utkání.

 2. vita911 říká:

  I když ten druhý zápas jenom pro otrlé :) Já ho asi nedám. Calgary bych viděl na docela tutovku(s ohledem na kurs). Nerad bych to zakřikl, ale snad to flames vyjde. Ještě se mi líbí DAL - SJS 2(0).

 3. Nuhlis říká:

  Tak do Calgary jdu taky. A remízu v duelu Rangers s Islanders si vsadím taky :-D
  I když už skoro počítám s tím, že sem o ty prachy přišel :-D Tak ale je pravda, že šance na remízu tam je, takže všem good luck :)

 4. zhanys říká:

  NHL je soutěž remíz… toho bych se vůbec nebál, navíc když ostrované konečně zabrali… je to derby, uvidíme a to Calgary vypadá jako tutovka no, ale stát se může fakt cokoli…snad to vyjde a nebude taky remíza

 5. baryman říká:

  Tak škoda Rangers, tam se lámal chleba v poslední desetiminutovce, škoda, skončilo to 5:4.

  Calgary vyhrálo 2:1

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.