Středa v 13.11 - 31.Prosinec 2008 | napsal : baryman | rubrika: hokej

NHL tipy - silvestrovská noc

Tak i na silvestrovskou noc si zatipujeme, protože NHL nikdy nespí a i dnes se odehraje několik zajímavých duelů. Sedm zápasů dnes čeká na vsazení, třeba využít situace a tak vám vyberu několik zajímavých tipů, které vám můžu doporučit.

Carolina - Atlanta

(31.12 noc) Atlanta poslední dny měla hodně nabité, prohrála minulou noc s Torontem po prodloužení 4:3 a tento zápas Trashers stál opravdu hodně sil. Navíc dva zápasy předtím doma Atlanta prohrála, s Bruins a Carolinou, s dnešním soupeřem a dens budou hrát navíc venku. Carolina si užila pár dnů volna a mohla si dopřát regeneraci.

Tip : 1
Kurs bwin.cz : 1.75
Možná výhra : 175kč

Calgary - Edmonton

Před pár dny jsem si právě na Flames tipoval a dneska tomu bude opět tak. Calgary má dobrou formu, poslední tři zápasy doma jsou výhry. Minnesota, Ottawa ani Anaheim nedokázali najít recept na domácí prostředí Calgary a Edmonton, který minulou noc prohrál 2:3 doma s Ottawou, ho nenajde taky.

Tip : 1
Kurs bwin.cz : 1.95
Možná výhra : 195kč

Minnesota - San Jose

O něco méně jasný zápas jako dva uplynulé, ale sázku na žraloky vám musím doporučit. Sharks jsou doma i venkou docela dobří, dokázali to naposledy v Dallasu, kde vyhráli 1:3. San Jose má taky velmi pozitivní bilanci na hřišti Minnesoty, pět zápasů v kuse zde neprohráli, jedná se už o dva roky! Minnesota měla den volna, předtím prohrála v Calgary 2:1 a doma podlehla Chicagu 1:4, za které dal branku i český útočník Havlát.