Pondělí v 21.33 - 26.Leden 2009 | napsal : pubi | rubrika: ostatní

Pubi tipuje na úterý

Zítra, 27. ledna 2009, se odehraje po týdenní přestávce několik zápasů z Anglické Premier League, o které se s vámi podělí Baryman. Já jsem totiž zabrousil do nabídky a našel pár zápasů, které Vám otipuji. Nejzajímavější je pro všechny nejspíše začátek jarní sezony Německých mužstev, která zítra čeká Ligový pohár. Šlágrem tohoto kola Deutsche Pokalu je zápas Bayernu s domácím Stuttgartem. Mimo to zabrousíme také na domácí Extraligu.

Stuttgart - Bayern

(úterý 27. 1. 2009- 20:30)

Bayern je pro mě jasnou volbou, tipovat formu při prvním zápase sezony je však velmi obtížné. V Bundeslize je zatím Bayern o skore za vedoucím Hoffenheimem, domácímu Stuttgartu se letos moc nedaří a je až desátý. Zítra navíc bude postrádat trenér Babbel mnoho hráčů, mj. Magnina, Gehbarta či střelce Cacaa, který byl hospitalizován. Bayern se opět ještě více posílil do ofenzivy, po Davidu Beckhamovi se totiž do Evropy vydal další hráč z Los Angeles GALAXY- Landon Donovan.

Tip : 2
Kurz : 2,2
Potenciální výhra : 220,-

Vítkovice - Zlín

(úterý 27. 1. 2009- 17:00)

Sedmé Vítkovice by se chtěli pokusit probojovat mezi elitní šestku, která zajištuje přímý postup do čtvrtfinále. Při současné “formě” golmana Popperleho a celé Sparty to není nereálné, proto musí domácí vyhrávat každé utkání. Hostující Zlín je 10. a drží si 3 bodový náskok na zlepšující se Motor ČB. Steel v minulém kole podlehl Plzni, Okenáři si přivezli výprask z Liberce.

Tip : 1
Kurz : 1,85
Potenciální výhra : 185,-

 

Komentáře (4)

 1. Alfonz říká:

  no těm vítkovicím s jejich marodkou bych moc nevěřil :/

 2. pubi říká:

  já jo :)

 3. be-ry říká:

  Bayern si dělá ze Stuttgartu srandu je mi jich až líto, ale když vidím Lehmana v bráně tak se musím jen smát

 4. pubi říká:

  njn, škoda vítkovic, netušil sem že je ta krize až taková, že by je vypráskal doma zlín… moh sem bejt zas 100% :(

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.