Úterý v 0.06 - 27.Leden 2009 | napsal : Alfonz | rubrika: ostatní

Ticket plný favoritů - 27.1.

moneyNa dnešek zkusím závest něco novýho a otipovat ty největší jistoty a udělat z toho nějaký větší kurz. Nebudu vybírat jentak nesmyslně ze sportů, které neznám, ale hlavně z fotbalových a hokejových lig.
Dnešní ticket se bude sestávat pouze s fotbalových “jistot”.

W.B.A.-Man.Utd. 27.1./20:45

ManU Manchester už je opět v čele Premier League a naděluje svým soupeřům lekce. I přes to, že je zraněn Wayne Rooney a několik dalších hráčů, měl by to být proti poslednímu celku Premier League jasný zápas.

Tip : 2
Kurs fortuna :1,32

Linfield-Londonderry 27.1./20:45

Linfield Zavítáme do Severního Irska, kde loňský mistr a vedoucí celek tamní první ligy přivítá průměrný Londonderry, který je momentálně na 8.mé pozici. Což v lize, kde je 12 týmů, není nic moc. Myslím, že domácí tým hnaný svými fanoušky nemůže proti tomuto soupeři zaváhat.

Tip : 1
Kurs fortuna : 1.40

Peterborough-Crewe 27.1./20:45

Peter 4-tý tým 3.tí Anglické ligy přívítá doma topící se Crewe, který je na posledním místě.K tomuhle zápasu není moc co dodat, jestliže chce Peterborough postoupit, musí takovýto zápas proti tak slabému týmu vyhrát.

Tip : 1
Kurs fortuna : 1.42

Hamburg-Münch.1860 27.1./19:00

Hamburg Přesuneme se k Německému poháru. Prvoligový Hamburg, proti nevýraznému druholigovému Mnichovu 1860. Hamburgu dokonale vyšla příprava, když lehce přehrál Hoffenhaim a Hansu Rostock a v prvním přípravným zápase sehrál vyrovnanou partii s milánským AC. Mnichov sice překvapivě remizoval s Schalke, ale myslím, že tady v tom zápase se překvapení nebude konat.

Tip : 1
Kurs fortuna : 1.28

Gl.Rangers-Falkirk 27.1./20:45

Gl.Rangers Poslední zápas bude ze skotského poháru, kde proti sobě nastoupí jeden z nejznámějších Skotských klubů Glasgow Rangers a nevýrazný Falkirk. Glasgow, i když v poslední době trochu zastíněný, díky skvělé formě městskěho rivala Celticu, by měl tento zápas pohodově vyhrát. V novodobé historii, nedokázal Falkirk nikdy proti Glasgowu vyhrát a ve většině zápasů udržel drtivou porážku. Myslím, že opět dostane lekci.

Tip : 1
Kurs fortuna : 1.30

Celkový kurs: 4.37
Možná výhra : 437kč

 

Komentáře (6)

 1. pubi říká:

  je vidět že si to psal ted v noci, máš tam dost chyb, si to dyžtak ještě pročti… s manchesterem, rangers a možná i hamburgem souhlasim, na tamty 2 bych nevsadil ani kdyby to mělo kurz 1,01 :D

 2. Alfonz říká:

  no už se stalo, nezbývá než doufat :)

 3. ByznysNet.eu říká:

  hm… tak to mě mrzí že jsem ti nevěřil i takový tiket je bomba dost by mi to bodlo na TS učet pze se už blížím k nule… tak ať je takových co nejvíc ;-) zlom vaz

 4. Alfonz říká:

  díky, ani se ti nedivím po tom tenisu, to opravdu nebylo dobré…ani jsem nevěděl, že to vyšlo, protože včera eště svítilo na livescore po konci zápasu Linfieldu s Institute 0:0 :)

 5. Alfonz říká:

  jinak vysledky byli :
  W.B.A-ManU 0:5
  Linfield-Londonderry 1:0
  Peterborough-Crewe 4:2
  Hamburg-Mnichov 1860 3:1
  Gl.Rangers-Falkik 3:0

 6. hanys říká:

  no ten linfield s institude to musel davat v poslednich minutach protoze jsem sel spat a bylo 80. minuta a stav 0:0

  ale jinak vyborne natipovano..

  diky a jen tak dale

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.