Pátek v 16.22 - 30.Leden 2009 | napsal : be-ry | rubrika: ostatní

beryho víkendové tipy

kopacakZdravím všechny sázkaře. Většina z vás kdo, navštěvuje tento web, jste studenti, kteří včera domů přinesli vysvědčení, za které vás rodiče určitě nepochválili a na nějaké zvýšení kapesného asi můžete zapomenout. Nezbývá než si peníze zaopatřit jinak. Tento web se vám bude snažit pomoci.

Na tento víkend jsem se už dlouho těšil, protože začíná Bundesliga. Zápasů se o víkendu hraje hodně, takže máme z čeho vybírat. Tento týden nám anglická Premier League nabídne mnoho vyrovnaných soubojů, které můžou skončit jakkoliv. To sice znamená větší riziko, ale také větší výhry:-D. Tak jdeme na to.

Hertha – Frankfurt

( 31.01.2009 v:15:30 )

vlajkaHerta hrála v podzimní části skvěle a přezimovala na 3. místě tabulky. V kádru Herthy se přes zimu neděly žádné velké změny. Podařilo se jim udržet schotera Panteliče a kádr doplnili o jedno jméno z Betisu. Po zranění se uzdravila velká opora Herthy a to český brankář Jarda Drobný, který by měl zítra nastoupit. Frankfurtu se loni nedařilo, a pohyboval se na dně tabulky, ke konci sezony se dostavily výsledky, ale kvůli nevyrovnaným výkonům se Frankfurt nachází na 12. místě. Herthy doma moc bodů neztratila snad tomu tak bude i po zimní přestávce. Skvělý domácí kádr by měl diktovat tempo a zvítězit. Sázím 1

 • Tip: 1
 • Kurs: 1,67
 • Možná výhra: 167 Kč

Liverpool – Chelsea

(01.02.2009 v:17:00)

vlajkaZápasy velké čtyřky jsou vždy specifické a těžce se tipují. Většinou se hrají opatrně často v nich rozhodne 1. branka. Oba dva týmy procházejí menší krizí. Chelsea se z ní snad dostala středeční výhrou nad Middlesbrough. Krize Liverpoolu stále trvá (4 zápasy po sobě remízy). Vypadá to, že dobře rozjetý stroj se zadrhnul a Liverpool přestal dávat branky. Podobně je na tom i Chelsea, která sice v minulém zápase vstřelila 2 góly ale, oba po rozích Franka Lamparda. Pochybuji, že se jim něco takového povede i proti Liverpoolu. V tomto zápase očekávám opatrnost z obou stran a velkou bitvu o střed pole. Tipnul bych si 1. poločas remíza nebo celý zápas remíza.

 • Tip: poločas 0
 • Kurs: 1,95
 • Možná výhra: 195 Kč

 

Komentáře (7)

 1. pubi říká:

  dobrý tipy… :)

 2. pecanz říká:

  dobrý budou až vyjdou.. :)

 3. be-ry říká:

  kéž by! zatim se mi nedaři

 4. baryman říká:

  Herta je doma, zbytek uvidíš zítra

 5. ByznysNet.eu říká:

  chlape moc jsem tipům nevěřil ale pokud ti to půjde jako teď tak začnu ;-)

  ps. už je vás tady jak máku tak je pro mě těžké vsázet vše co tipujete tak jak to bylo ze začátku ;-) možná by se tady mohl najít nějaký borec který by s vaších tipu sestaví AKU po 2-4 zápasech i více pokud si troufá. pokud dohromady dáte 20 tipu na víkend tak by mohl sestavit 3-4 tikety nebo vybrat ty nej a udělat menší tiket ;-)

 6. baryman říká:

  Pěkně pěkně :)

 7. baryman říká:

  ByznysNet.eu : to že nás to je víc by mělo být ku prospěchu veci, více tipérů, více tipů, více spokojených čtenářů. přímo vybírat jeden “mega”tiket by bylo asi hodně težké, je na tobě, jestli někomu z nás budeš důvěřovat a sám si už ty tři zápasy dohromady poskládáš :)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.