Sobota v 11.22 - 31.Leden 2009 | napsal : pinkys | rubrika: ostatní

La Liga - 21.kolo

la liga logoVítám vás u dalšího kola španělské La Ligy. Opět nás čeká mnoho pekelně dobrých zápasů a doufejme i dobrých tipů. Favorit všech favoritů La Ligy, Barcelona, která má na prvním místě náskok na Real 12 bodů,  hraje v neděli v  Santanderu, zatímco Real hraje již v sobotu v Numancii.

Atletico Madrid - Valladolid

(1.února, neděle 17:00)

atlAtletico přivítá na svém hřišti 13tý Valladolid. Domácí již čtyři zápasy nevyhráli, když ovšem poslední dvě utkání remizovali na hřištích soupeřů. Valladolid nevyhrál již pět zápasů, když z nich získal pouhý jeden bod za domácí remízu s Espanyolem. Navíc hostům se na cizích hřištích nedaří, když zatím vybojovali venku pouhé čtyři body.  Atletico by již mělo vyhrát, jestli chce pomýšlet na špici tabulky.  Pro mě proto jasná výhra domácích.

Tip : 1
Kurs bwin.com : 1.60
Možná výhra : 160kč

Santander - Barcelona

(1.února, neděle 17:00)

barca

Lídr tabulky z Barcelony zavítá na půdu devátého Santanderu. Hosté disponují luxusním útokem, když jejich průměr na zápas je více jak tři vstřelené branky. I proto tentokrát nevolím tip na výhru jednoho z týmů, nýbrž tip na over 2.5 gólů. Věřím že hosté dokáží vstřelit minimálně dvě branky a domácí budou stav korigovat.  Nicméně, neodpustím si i tip na střelce. Tentokrát skusím štěstí s Lionelem Messim. Tento argentínský mladík je poslední dobou opravdu ve výtečné formě, když už je třetí v tabulce střelců.

Tip :over 2,5 gólů
Kurs bwin.com : 1.65
Možná výhra : 165kč

Tip : Messi vstřelí gól
Kurs bwin.com : 1.80
Možná výhra : 180kč

 

Komentáře (4)

 1. be-ry říká:

  u toho atletica bych se nebál dát +2,5 golu teď se jim nedařilo, ale to příjde. Jejich útok je hodně šílený

 2. ByznysNet.eu říká:

  uff Barca zabrala tak všechny tipy jsou doma jen to Atletico prohralo :-(

 3. Alfonz říká:

  no Barcy hlavní je problém je podceňování zápasů a nasazování hráčů z širšího kádru…jenže ty mají problém i z druholigovými týmy…nemít Messiho, nevim nevim :)

 4. be-ry říká:

  včaera mi atletiku pokazilo tiket měl sem napsane +3 golu a změnil jsem to na jedničku a ti …… doma prohráli.

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.