Sobota v 17.37 - 31.Leden 2009 | napsal : Alfonz | rubrika: ostatní

O2 Extraliga 47.kolo

O2V minulém kole se zrodilo hodně překvapivých výsledků, zejména prohra rozjetého Liberce na půdě tápajících Vítkovic. Další hodně překvapivý výsledek se zrodil v Plzni, kde znatelně oslabený Litvínov o Reichela a V.Hubla dokázal porazit domácí 4:2. Po 45.kole se situace má tak, že Slavie si stále drží vedení o jedne bod před Pardubicemi a 4mi body před Litvínovem. Pak je docela znatelný propad a 4tý energetici, kteří jsou o skóre před Pražskou Spartou, už ztrácejí na čelo 8 bodů. Další 4 body ztrácejí…

… Vítkovice, které mají stejně bodů jako 7mý okenáři ze Zlína. A pak po bodu jsou Oceláří, Liberec a Plzeň, která uzavírá poslední postupové místo do mini Play-offu. Pak už se zdá být, že jiný tymy, už se do Playoff nedostanou, protože na 10té místo ztrácí 11. té Kladno 6 bodů, eště o bod víc ztrácejí Znojemští Orli a Mountfield České budějovice. Dno tabulky uzavírá opět upadající Boleslav, která už ztrácí opravdu hodně.
Zbývá 6 kol do konce základní části a při vyrovnanosti tabulky, má každý bod cenu zlata. Tahákem kola by měl být souboj 2.hých Pardubic a 5-té Sparta.

Liberec-K.Vary 1.2./17:00

Liberec Do Liberecké Tipsport arény zavítají energetici z Varů. Liberec přivedl před minulým kolem kanonýra z Boleslavy, Radima Vrbatu, ale za 2 svoje kvalitní obránce, Zíba a Moravce. Po poslední prohře museli trenéři Liberce hráčům promluvit do duše a ten by měl potvrdit vzrůstající formu výhrou doma. Vede mě k tomu taky to, že souboje těchto týmů v letošní sezóně vždycky vyhrál domácí klub a vždycky padlo víc jak 5,5 gólu.

Tip : Počet gólů +5,5
Kurs fortuna : 1,70
Možná výhra : 170kč

Tip : Celkový vítěz  1
Kurs fortuna : 1,75
Možná výhra : 175kč

Výsledné skóre : 3-2 (po s.n.)

 

Komentáře (2)

  1. p3drox říká:

    Bednář dneska řádil :D 4 goly hned v první třetině,to je přímo unikát.

  2. Alfonz říká:

    jojo, jenže jsem neměl čas psát víc tipů :/ aspoň ta výhra Liberce vyšla.

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.