Pátek v 20.32 - 27.Únor 2009 | napsal : pinkys | rubrika: fotbal

La Liga - 25.kolo

la liga logoČeká nás další, již pětadvacáté kolo španělské La Ligy.  Po zaváhání Barcy se pomalu na katalánce dotahuje Bílý balet, který ztrácí na první příčku již “jen” sedm bodů.  Navíc Barcu nyní čeká těžký zápas v Madridu s místním Atleticem. Zato Real by měl mít “lehčího soupeře, a to předposlední Espanyol, který ovšem před týdnem porazil Barcu na Nou Campu. Uvidíme jak se to vše vyvrbí.

Atletico Madrid - FC Barcelona

(1.března, neděle 19:00)

fcb

Barceloně se poslední dobou přestalo dařit, když nedokázala získat plný počet bodů dokonce tři zápasy za sebou. Atletico je ještě ve větší krizi. Z posledních osmmi zápasů dokázali vyhrát jediný a k tomu přidali už jen tři remízy. Ovšem skoro pokaždé se jim podařilo vstřelit jednu branku vyjma jednoho utkání.  Barca měla posledních 9 zápasů v řadě vždy over 2.5 branek. To už o něčem svědčí, a nejen o velké útočné síle. Z posledních šesti vzájemných zápasu se pruměr branek na zápas pohybuje kolem čísla 4,8. I to je pádný argument k mému tipu. Proto věřím že opět padne mnoho branek.

Tip : over 2.5 gólů
Kurs bet365.com : 1.60
Možná výhra : 160kč

Malaga - Huelva

(1.března, neděle 17:00)

fcmalaga

Malága si stále udržuje dobrou výkonost, což dokazuje i postavení v tabulce, kde dokázala předstihnout Atletico a dostala se tak již na šestou příčku. Zato Huelva má úplně jiné starosti, a to se záchranouv La Lize. Minulý týden si Malága připsala cenné tři body z hřiště Valladolidu, zatímco Huelva doma jen remizovala s Almeriou. Podzimní utkání v Huelvě dopadlo debaklem, když Malága vyhrála 0:4. Věřím proto že dosavadní štika soutěže Malága dokáže vyhrát i tento zápas a zaůtočí i na páté či dokonce čtvrté místo.

Tip : výhra domácích
Kurs bet365.com : 1.80
Možná výhra : 180kč

 

Komentáře (2)

  1. baryman říká:

    Tak Malaga je KO, zprasili si to sami tou červenou, vd desíti pak dostali dva fiky.

    Barca vede před poločasem 2:1, takže druhý tip je OK, ale za víkend mírný minus.

    Valencia však krize, doma 0:2, po poháru další síla.

  2. pinkys říká:

    Supr Atletico … ja měl dokonce over 3.5 branek a jen Atletico mi to splnilo … suépr zapas Atleticu to přeju jen tak dal … bude to aspon trochu zajimave ta La liga už jen 4body BarcaXReal

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.