Sobota v 23.31 - 04.Duben 2009 | napsal : pierre | rubrika: formule 1

Formule 1 - závod Malajsie

formule 1 Tak ještě přidám nějaké tipy na zítřejší závod Formule 1 Velkou cenu Malajsie. Kvalifikaci vyhrál znovu J.Button a za ním se seřadí J.Trulli, T.Glock, N.Rosberg, M.Webber, R.Kubica, K.Räikkönen atd.
Kdo tedy vyhraje zítřejší závod ?


Jestli J.Button neudělá zítra v závodě výraznou chybu, tak si může dojet pro letos již druhé vítězství.

A několik dalších tipů, které mají určitou hodnotu :

N.Heidfeld - v kvalifikaci 11., bude startovat s nejtěžším vozem a 1. zastávka v boxech bude asi jako poslední, čímž si určitě během závodu polepší o několik pozic, každopádně na pořadí do 8. místa by to mělo být.

S.Vettel - v kvalifikaci 3., ale po penalizaci startuje až 13., naopak má velmi lehký vůz a bude se snažit získat co nejvíce pozic hned ze začátku závodu a vzhledem k tomu, že je i velmi rychlý, se mu to určitě podaří a taktéž ho tipuji, že na pořadí do 8. místa to musí vyjít.

M.Webber - v kvalifikaci 7., startuje však z 5. pozice, má konzervativní strategii jako většina, rychlé auto s kterým by neměl mít problém udržet se na pozici a určitě by se měl udržet do 8. místa.

K.Räikkönen - v kvalifikaci 9., startovat bude 7., ve volném tréninku byl velmi rychlý, tak otázka kde je chyba, ale je to můj černý kůň na umístění do 3. místa.

 

J.Button - vítěz závodu
kurs 1,9 - expekt.com - důvěra v tip 5/10

N.Heidfeld - pořadí do 8.místa
kurs 2,25 - expekt.com - důvěra v tip 5/10

S.Vettel - pořadí do 8.místa
kurs 1,75 - sportingbet.com - důvěra v tip 5/10

M.Webber - pořadí do 8. místa
kurs 1,75 - sportingbet.com - důvěra v tip 5/10

K.Räikkönen - pořadí do 3. místa
kurs 4,5 - sportingbet.com - důvěra v tip 2/10

 

Komentáře (1)

  1. pierre říká:

    Tak to byl divoký závod :-), ale tipy na vítěze Buttona vyšel a i na Heidfelda a Webbera. Bohužel Vettel to neustál, jinak by to taky mohlo být do 8. místa :-) .

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.