Středa v 18.49 - 08.Duben 2009 | napsal : zhanys | rubrika: fotbal

Pohár UEFA

uefa cupDalší kolo UEFY je tady, a tak přispěchávám s analýzou vybraných zápasů. Myslím si, že nás čekají zajímavé zápasy, ale hlavně, a to nás sázkaře zajímá nejvíc, velice atraktivní kurzy. Čtvrteční program nabídne čtyři zápasy. V boji zůstaly dva Francouzské, dva Německé, dva Ukrajinské a po jednom Anglickém a Italském celku, hlavně účast dvou Ukrajinských celků je docela překvapivá, tak uvidíme, jak si povedou dál.

Hamburg SV x Manchester City

čtvrtek 20:45

Myslím si, že tento zápas je největším lákadlem sobotního programu a já si dovolím na tento zápas tipnout. Doufám, že HSV uplatní svou dobrou výkonnost na domácím hříšti a zvítězí. Navíc umocnit by to měl i fakt, že Citizens jsou venku prachmizerní. Nemyslím si, že by zrovna v tomto zápase to měli Angličané prolomit a zvítězit, pokud budou chtít postoupit, budou si to muset uhrát doma, to je můj názor.

Tip: 1

Kurz: 2.05

Werder Bremen x Udinese Calcio

čtvrtek 20:45

Další utkání se bude rovněž hrát na německé půdě a zbraně skříží domácí Werder s fotbalisty Italského Udinese. A rovněž v tomto zápase věřím ve výhru domácích. Udinese se štěstím vyřadilo Zenit, což bylo velké překvapení, ale rozhodně ne tak velké, jako právě brémský postup přes milánské AC, což bylo šokem kola. Postup zařídil dvěmi góly Claudio Pizzaro, který nastoupil po trestu, který nafasoval od klubu za neomluvenou neúčast na tréninku. Uvidíme, zda se trefí i tentokrát.

Tip: 1

Kurz: 1.70

-zhanys-

 

Komentáře (1)

  1. zhanys říká:

    Tak oba vyšly:
    HSV 3-1 ManCity
    Werder 3-1 Udinese

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.