Pátek v 10.15 - 10.Duben 2009 | napsal : baryman | rubrika: fotbal

Premier league - víkend

Premier league logoPo kratší pauze je tady opět servis s tipy na Premier league. Po pohárovém týdnu, kdy anglické celky neoslnily nás čeká víkendová bitva o titul i o záchranu. První Manchester má na druhý Liverpool jen bod náskok a dotírá i třetí Chelsea. Na druhé straně tabulky už musí WBA bodovat, avšak na hřišti Portmouthu to nebude vůbec lehké. Předposlední Boro přivítá Hull a jediným cílem jsou tři body.

Jak dopadly týmy v pohárech?

Manchester - Porto 2:2
Liverpool - Chelsea 1:3
Villarreal - Arsenal 1:1
Hamburk - Man City 3:1

Chelsea - Bolton

(sobota 11.4. v 16:00)

Chelsea je na tom po výhře nad Liverpoolem dobře, jak psychicky tak snad i fyzicky. Na první Manchester ztrácí pouze 4 body, pořád jsou tedy v boji o titul tři týmy. Chelsea bezpodmínečně vyhraje, ale kurz na jedničku je nízký. Spíše bych doporučil sázku, že hosté nevstřelí na Stamford bridge branku. Expekt nabízí kurz 1.74, který se mi zdá velice lákavý.

Tip : Bolton nedá gól
Kurz : 1.74 @ expekt
Možná výhra : 174kč

Middlesbrough - Hull

(sobota 11.4. v 16:00)

Ryze záchranářský souboj může rozhodnout jedna chyba. Boro po výprasku na Boltonu musí bezpodmínečně bodovat, s 27.body je na předposledním místě. Boro vyhrálo naposledy na konci února nad Liverpoolem, od té doby se tým trápí a potřebuje se zvednout. Já jim proti Tigers věřím, očekávám výhru o jeden gól v underu, tzn. nepočítám s mnoha góly. Domácím bude chybět Gary O’Neil kvůli trestu. Hull po famézním začátku sezóny pomalu (ale jistě) klesá skrz tabulkou a na začátku dubna spadl až na 15. příčku, z pouze několika bodovým náskokem před pásmem sestupu.

Tip : výhra domácích
Kurz : 2.00 @ expekt
Možná výhra : 200kč

Stoke - Newcastle

(11.4. sobota v 18:30)

Stoke poslední zápasy produkuje dobrý fotbal, který přináší výsledky. Nováček se po kvalitních čtyřech zápasech odsunul od sestupových míst až na 13.místo a může si dopřát herní pohodu. Po výhrách nad WBA, Borou a Boltonem přijede na Britannia Stadium Newcastle, tým, ohrožený sestupem. Straky jsou z formy, naposledy vyhráli na WBA v únoru 2:3, jinak je to jen bída a utrpení. Na podzim ve vzájemném zápase na Newcastle začaly straky zápas perfektně, po dvou rychlých gólech Owena vedli domácí 2:0, pak se však ukázala síla Stoke, kteří dokázali zápas srovnat. V sílu Stoke City věřím i nyní.

Tip : výhra Stoke
Kurz : 2.45 @ expekt
Možná výhra : 245kč

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.