Úterý v 19.22 - 14.Duben 2009 | napsal : zhanys | rubrika: fotbal

Champions League - středeční odvety

Nejprestižnější klubová soutěž světa přichází do nejatraktivnější fáze. Slabší týmy už dávno dohrály a zůstaly jen ty nejlepší z nejlepších. Z osmi zbylých celků jsou hned 4 Anglické a jisté je to, že jeden z nich se určitě do semifinále podívá a další dva k tomu mají našlápnuto a právě mé typy se těmto dvoum budou věnovat. na mysli mám Manchester a Arsenal. Tuto fázi tipovat není snadné, ale o to lepší je požitek ze samotného fotbalu, snad to nebude až příliš takticky svázané, už se těším a myslím, že nejsem sám.

VS.

fghfgh

Estadio Dragao

První utkání: 2:2

Rozhodčí: Busacca (Švýcar)

Věřím United. Tuto větu říkám hned nazačátek. Obrana Ďáblů je v posledních střetnutích hodně děravá což rozhodně nebývalo zvykem, důvodem dle mého názoru bylo zranění podle mého názoru nejlepšího stopera na světě-Rio Ferdinanda, ten je však pro utkání v Portu v nominaci a věřím, že nastoupí. Tomu, jestli nastoupí či ne, dávám obrovský význam co se týče celkového výsledku, jak se ukazuje, Rio je pro United nepostradatelný. Do sestavy se po zranění rovněž vrátil Bulharský střelec Dimitar Berbatov, což je pro Sira Alexe Fergusona další skvělá zpráva. Je škoda, že pouť sympatického Porta Ligou mistrů končí, ale United jsou prostě silnější.

Tip: 2

Kurz: 2.05

-zhanys-

 

Komentáře (2)

  1. pubi říká:

    já dneska hraju dvojtip na postupy ManUtd a Arsenalu… celkem to dělá bwin@2,02

  2. zhanys říká:

    dobry tip… myslím že největší nervy budou s United, Arsenal beru jako tutovku, má formu a Villareal nebude problémem… dobrý tip :)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.