Pátek v 14.55 - 24.Duben 2009 | napsal : zhanys | rubrika: fotbal

Bundesliga

Nejvyšší německá fotbalová soutěž pokračuje dvětadvacátým kolem. První zápas se hraje již v pátek, v tradiční předehrávce vysílané i naší ČT4 SPORT změří síly Hoffenheim s hráči berlínské Herthy, která v boji o titul začíná ztrácet a vypadá to že o titul si to rozdá vedoucí vlci s Wolfsburgu, bavorský velkoklub Bayern FC a HSV. Pokud však Wolfsburg nějak výrazně nepoleví či pokud mu zůstane forma, bude o titulu rozhodnuto ještě před posledním kolem.Na druhém pólu tabulky je poslední beznadějné Karlsruhe, ale o dalších dvou sestupujících, respektive jednom sestupujícím a jednom účastníkovi baráže se ještě strhne boj. No spíše boj o to, kdo v daném pásmu nebude. Hlavními aspiranty na sestup jsou Cottbus, Gladbach a Bielefeld. Náskok na ně má dvojice Bochum, Hannover, která se zřejmě zachrání. No, závěr Bundesligy bude ješte velice zajímavý.

kjh

Hoffenheim x Hertha

24.dubna ve 20:30

Hoffenheim už není tím postrachem který byl na podzim a začíná se propadávat tabulkou níž a níž, ale to není nic překvapivého, protože přesně to jsem předpovídal v článku před jarní částí soutěže. Jeho sok - berlínská Hertha měla skvostný vstup do jara, kdy se vyhřívala na špičce Bundesligy, ale došel dech a špička ligy je tak našlapaná, že je Hertha až na 4. pozici a na titul bude muset s největší pravděpodobností zapomenout. Ale teď k tipu. V Bundeslize padá spousta branek, a tak si myslím, že tento zápas nebude výjimkou… čekám hodně branek.

Tip: over 2.5+

Kurz: 1.6

sfsd

Energie Cottbus x VFL Wolfsburg

25.dubna v 15:30

Utkání týmů z opačných pólů tabulky. Zápas bude určitě zajímavý, protože oba týmy půjdou tvrdě za vítězstvím, s tím rozdílem, že jeden hraje o záchranu a druhý o titul. V útoku Wolfsburgu hraje ve skvělé formě hrající duo Džeko - Grafite. Tato dvojice nahání hrůzu všem Bundesligovým obranám v čele s obranou Bayernu, kterou VFL zesměšnil pěti brankami. Vrcholem výsměchu byl gól Grafiteho.

Myslím si, že z Chotěbuzi pojedou domů vysmátí vlci se třemi body v kapse.

Tip: 2

Kurz: 1.7

Pro tento týden to je z mé strany vše, těším se u dalšího Bundesligového kola…

-zhanys-

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.