Pátek v 15.11 - 24.Duben 2009 | napsal : pinkys | rubrika: fotbal

Španělská La Liga - 33.kolo

la liga logoPo delší odmlce Vám opět přinášíme Španělskou La Ligu, přesněji její dvaatřicáté kolo. Moc se toho ale nezměnilo, Barca stále vede o šest bodů před Realem, poté dlouho nic a dále se bojuje o Ligu mistrů. Na opačném pólu tabulky je nyní Numancia před kterou je duo Espanyol a Huelva.

Sevilla - Real Madrid

(26.dubna, 19:00)

Sevillu čeká velice těžký zápas s druhým týmem tabulky, Realem Mardid. Bílý balet stále dotahuje Barcelonu, nyní navíc před semifinále Ligy Mistrů nemusí narozdíl od katalánců nikoho šetřit. Domácí jsou na tom bídně. Poslední tři zápasy prohráli a ztratili tak krok s druhým Realem, který vyhrál posledních pět utkání v řadě. Real sice dokázal na půdě Sevilly vyhrát naposledy v roce 2003, nicméně podobně na tom byla na podzim i Sevilla a dokázala vyloupi Santiago Bernabeu. Realu bude nejspíš chybět Klaas Jan Huntelaar.

Důležité:

  • Aktuální forma Realu +
  • Aktuální forma Sevilly - (poslední zápas s barcou 0:4)
  • Real myslí ještě na titul

Tip : 2
Kurs pinnacle.com : 2.85
Možná výhra : 285kč

Espanyol - Betis

(26.dubna, 17:00)

espanyolBarcelnský Espanyol bojující o záchranu přívítá na své půdě Betis Sevilla. Domácí očividně nevzdali boj o záchranu a dali všechny síly do posledních zápasů. Výsledkem z toho bylo deset bodů z posledních čtyř zápasůa posun o dvě místa vzhůru. Minulý týden dokázal Espanyol vyhrát na půdě Gijonu vysoko 3:0. Zato hostům se minulý týden příliš nedařilo, když doma prohráli s Valencií. Podzimní souboj těchto dvou týmů skončil v Seville remízou 1:1

Důležité:

  • Aktuální forma Espanyolu
  • Espanyol srdnatě bojuje o záchranu a potřebuje body

Tip : 1
Kurs paddypower.com : 2.25
Možná výhra : 225kč

 

Komentáře (1)

  1. pinkys říká:

    takže dnes parada. … jestli real udrží tak za 200 vyhra 510 ,, :)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.