Sobota v 16.05 - 25.Duben 2009 | napsal : pierre | rubrika: formule 1

Formule 1 - velká cena Bahrajnu

formule 1A po týdnu tu máme zase další závody Formule 1, tentokrát Vekou cenu Bahrajnu. První dva závody vyhrál J.Button ze stáje Brawn GP, minule S.Vettel ze stáje Red Bull a kdo vyhraje tento závod ?

Jak dopadla kvalifikace

Tentokrát se výborně převedly vozy stáje Toyota a Jarno Trulli vyhrál polepostion před týmovým kolegou Timem Glockem, Za nimi se postaví vítěz minulé VC Sebastian Vettel a vedle něho vítěz prvních dvou VC Jenson Button. Na 5. místě překvapivě Lewis Hamilton a velde něho drýhý Brawn GP Rubense Barrichella. Protože dnes už nebudu mít čas počkat na informace o natankování vozů, pokusím se natipovat bez těchto informací. Obecně vozy BrawnGP nejezdí kvalifikaci s co nejlechčími vozy a proto se dá předpokládat, že budou opět přiměřeně natankované, určitě lehčí vozy bude mít S.Vettel a asi nejlehčí obě Toyoty.

Jak dopadne zítřejší závod ?

Ikdyž obě toyoty zajely nejlepší časy v kvalifikaci, je obecně známo, že v závodě jsou o poznání pomalejší . Proto tu mám dva tipy na umístění na podiu, tj. do 3. místa a to pro oba vítěze předchozích VC - J.Buttona a S.Vettela.
A ještě jeden tip kdo dojede na bodech, tj. do 8. místa - Fernando Alonso.

J.Button - podium - tj. do 3.místa - důvěra v tip 5/10

S.Vettel - podium - tj. do 3.místa - důvěra v tip 5/10

F.Alonso - pořadí do 8. místa - důvěra v tip 5/10

 

Komentáře (1)

  1. pierre říká:

    tak tentokrát to je 100% úspěšnost :-)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.