Sobota v 21.54 - 25.Duben 2009 | napsal : Alfonz | rubrika: basketbal

NBA play-off 26.4

Dnes si dáme něco, co už tu dlouho nebylo. Nejlepší basketbalová liga na světě už je v závěrečné fázi- tedy ve vyřazovací části. Na dnešní tip jsem si vybral sérii mezi L.A. Lakers a Utahem Jazz. Stav série je 2:1 pro Lakers, když v posledním zápase dokázali Jazzmani otočit průběh zápasu v last Q. a vyhráli 88:86.

United States, NBA 2008/2009 (26/04/09 03:00)

Utah Jazz v Los Angeles Lakers

Začneme domácím týmem. Hlavní hvězdy Jazzmanu jsou Williams a Boozer. Hlavně Boozer předvedl v minulém zápase skvělý výkon a jestli-že naváže na předešlý výkon, šance na výhru Jazzmanů značně stoupá. Včera Utah nastoupil s touto zahajovací pětkou : Williams, Boozer, Kirilenko, Brewer, Collins. Utah je doma nesmírně silný a patří k těm týmům, který se na domácí palubovce dokáží vyhecovat s podporou fanoušků ke skvělým výkonům.

lakers Hostující tým z Los Angeles se pyšní extra hvězdou Kobe Bryantem. Tento tým patří vůbec k největším favoritům celé soutěže. LAL vyhráli západní konferenci , ale ligu vyhrál Cleveland o bod právě před LAL. Tento tým má vůbec největši úspěšnost na venkovních palubovkách, ale v tomto zápase narazí na tým, který doma nedá nic zadarmo.

Zahajující sestava: Bryant, Fisher, Bynum, Ariza, Gasol.

Zápasy těchto týmů jsou význačné tím, že první třetinu vyhrává o hodně bodů domácí tým. V dnešním zápase by to mělo být znovu tak a nabuzení Jazzmani by neměli prohrát první čtvrtinu.