Neděle v 14.32 - 26.Duben 2009 | napsal : pubi | rubrika: fotbal

Rumunská I.liga- 27. kolo, neděle

V dnešní analýze Vás seznámím se vzájemným zápasem 2 týmů, které se nacházejí na sestupových místech. Gloria Buzau je již jednou a půl nohy ve 2. lize, GAZ Metan se stále ještě nevzdává a chtěl by se jakožto nováček udržet na úkor Poli Iasi.

Gloria Buzau – GAZ Metan Medias

(Rumunsko I.liga- fotbal, neděle 26. dubna 2009, 16.00)

Gloria Buzau se v lonské sezoně zachránila o jediný bod před sestupující Piatra Neamtou. Letos se však nic takového opakovat nebude. Gloria začala sezonu velmi blbě když během úvodních 3 kol nezískala ani bod a nedala ani gol. Na této vlně neúspěchů tým Constantina Carstea pokračoval celou sezonu a nyní, 8 kol před koncem ligy, z toho vyplývá tragická bilance 2 výhry- 3 remízy – 21 proher! Na záchranu má Buzau ztrátu 19 bodů, což se za 8 kol skutečně dohnat nedá. Ani v poslední době nemá forma nějakou zvestupnou tendenci. Za posledních 6 zápasů přišlo 5 proher. Pokud se tomu tak vůbec dá říci, tak nejlepším střelcem Glorie je 3 golový Senegalec Mansour Gueye.

Gaz Metan je nováčkem soutěže, nicméně hraje velice líbivý fotbal. Žádné betonářské práce se na jejich stadionu nekonají. Metan je na prvním sestupovém místě (15.) a na 14. Poli Iasi ztrácí 4 body. Toto utkání na půdě posledního týmu bude tedy nadmíru důležité. Coach Pustai se o utkání vyjádřil takto: „Jde o velmi důležitý zápas a my doufáme, že zvítězíme. Ještě o našem sestupu není nic rozhodnutého, zbývá dost kol a může se toho mnoho přihodit. Chybět bude za karty Buzean. Rafael a Markovič jsou stále nejistí. Nicméně at už nastoupí kdokoliv, budeme hrát na vítězství!“. V posledním zápase zvítězil GAZ Metan nad předposlední CS Otopeni 3:0. O goly se podělili Bud (2x) a Markovič. Nejlepším střelcem týmu je právě Rumun Bud.

Utkání bude řídit sudí Mugurel Drăgănescu z Breaza.
—————————————————————————————————————–
Ke zdůvodnění tipu poslouží několik faktů:

1. Buzau dala v letošní sezoně pouho-pouhých 14 golů! To dává dohromady ubohý průměr 0,53 branky na zápas.

2. Také GAZ Metan se na pudách soupeřů přestal střelecky prosazovat. V posledních 4 zápasech vstřelil jen 2 goly.

3. Metan má stále o co hrát, proto rozhodně nebude útočit za každou cenu, aby otevíral zadní vrátka.

4. Hosté jsou nováčkem v soutěži, proto bylo oderáno v historii pouze 1 vzájemné utkání. Také to skončilo underem, GAZ Metan Medias zvítězil 2:0.

5. Také procentuální statistiky under/over hovoří ve prospěch underu. Domácí jej hráli v 62% utkáních, hosté v 54%.

GOOD LUCK!

Tip: under 2,5

Nejvyšší kurz:
1,8 (sázkové společnost: unibet)

Fair kurz: 1,65

Důvěru: 4/10

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.