Pátek v 15.08 - 08.Květen 2009 | napsal : Alfonz | rubrika: tenis

WTA Řím

Turnaj v Ŕímě se vyvíjí dá se říct podle předpokladů,až na vypadnutí Serena Williamsový. Hraje se na antuce a dnešní analýzu zaměřím na duel mezi Venus Williams a Dinarou Safinovou.

08.05. 16:00 Safina D. (RUS) - Williams V. (USA)

Hraje rukou: P
Řiká se o ní, že je jedna z nejvíc labilních tenistek na okruhu WTA. A však zase, i když protihráčkám chybí jeden míček od vítězství, právě proti Safinové musejí hrát na plno furt, protože ta nic nevypustí. Však první set velmi často prohrává, viz zápasy z letošního Ŕíma:
07.05. Safina D. - Martinez M. ČF 4-6, 6-3, 6-0
06.05. Safina D. - Zheng J. OF 5-7, 6-1, 7-63
05.05. Safina D. - Razzano V. 2K 7-61, 6-1
Antuka patří k povrchům, kde se jí nejvíce daří.

Aktuální WTA žebříček: 5
Starší ze sester Williamsových . Tato hráčka už je kapitola sama o sobě a každý kdo se alespoň trochu zajímá o tenis jí musí znát. Narozdíl od její dnešní soupeřky , na antuce dosahuje nejhoších výsledků. Já bych řekl, ze tato hráčka už má svoje nejlepší léta za sebou a dnešní kolo pro ní bude v Ŕimě poslední.
8 / –
Tyto hráčky tedy spolu hráli 2x a vítězně vyšla 2x Venus…ale hrálo se na hardu, což je Dinary nejmíň oblíbený povrch.
Tipy které se nabízejí:
1)Vítěz zápasu Dinara Safinová… H2H mluví pro Venus, ale tohle je na antuce. Navíc jsou docela nesmyslně nastavený kurzy : na vítězství Safinový můžeme najít kurz až 2,64, kdežto na Williamsový pouze 1,61.
Takže můj first pick je :

Pick: Vítěz Dinara Safinová

Nejvyšší kurz: 2,64 Pinnaclesports.com

Důvěra: 50%

2} Další pick z menší důvěrou je , že Safinová vyhraje 2:1 na sety. Důvod je jasný, už jen ze zápasů, které tu hráčky odehráli. Venus v prvním setu přejíždí soupeřky, kdežto Safinová první set ztrácí. Samozřejmě , může to být naopak , když by vyhrála až druhý set.

Pick: Vítěz Dinara Safinová 2:1 na sety

Nejvyšší kurz: 5,30 Centrebet