Neděle v 13.11 - 31.Květen 2009 | napsal : florec18 | rubrika: fotbal

Poslední zápasy italské Serie A 2008/2009

V posledním kole je o co hrát a ne, že ne. Bohužel na týmy, které o něco hrají ať v popředí tabulky, nebo u dna, jsou vcelku mizerné kurzy, takže bude čistě na vás jestli do něčeho zainvestovat.

Juventus Turín : Lazio Řím

Jako první se podíváme na zápas Juventusu, který již má sice ligu mistrů v kapse, ale tady jde především o prestiž a možnost přeskočení nenáviděného AC Milán. V dresu Juve se dnes loučí český internacionál a podle mě nejlepší český fotbalista současnosti Pavel Nedvěd. Juventus i na konci sezóny neopustila početná marodka, která Juve provázela většinu soutěže. Do dnešního zápasu tak nezasáhnou Sissoko, Knezevic, Ekdal, Molinaro, Grygera, De Ceglie, Tiago. Ke konci soutěže kdy bylo potřeba zabrat a ubránit náskok “Stará dáma” přestala šlapat a tak Juventus musí zvítězit a doufat v zaškobrtnutí AC, aby skončil druhý.

Lazio už může v poklidu dohrát sezónu, protože v jejich případě se není kam hnát a dnes hrají maximálně o prémie. Z posledních deseti zápasů má Lazio bilanci 3-0-7 a skóre 7:16. Velký počet hráčů bude chybět i laziu a to si myslím, že dnes rozhodne. Lazio bude postrádat hráče Inzaghi, Manfredini, Rocchi, Zarate, Radu, Cribari a vykartovaného Panděva.

Nečekám, že Lazio by dnes nějak moc znepříjemnilo Pavlovi rozlučku. Juventus si podle mě dnes připíše tři body a Pavel Nedvěd si proti svému bývalému klubu kde v italské lize začínal připíše stý soutěžní gól

Pick: Juventus Turín |1.33 Sportingbet| 8/10
Pick: Pavel Nědvěd vstřelí branku |…| 4/10

FC Janov : Lecce

Hráči Janova opravdu poslední zápasy šlapou jako hodinky. Z posledních deseti zápasů mají bilanci 6-2-2 a jsou v této statistice třetím nejlepším soutěžním mužstvem. Zárověn tento zápas bude rozločkou pro Diega Milita a Thiago Mottu, kteří po sezóně zamíří do Interu Milán. DOmácí trenér Gasperini dnes bude postrádat kvartet hráčů Biava, Palladino a vykartováni jsou Juric a Olivera.

Lecce je již jasně sestupující a v tomto zápase jim jde spíše o čest neskončit poslední což se jim podle mě stejně nepodaří. A to hlavně kvůli absencím v týmu hostů. na mardoce jsou Antunes, Angelo, Munari, SchiaviPapa Waigo, ArditoCastillo a vykartováni Giuliatto, Fabiano, Papadopoulos, Polenghi. K tomu přidejme, že Lecce je na soupeřových hřištích nejhorší z celé soutěže 1-4-5.

Lecce bude podle mě v tomto zápase jen komparz. Neočekávám nějaký debakl, ale pohodlnou výhru Janovova o dvě branky.

Pick: FC Janov |1.36 Sportingbet| 9/10
Pick: FC Janov -1 |1.85 Sportingbet| 6/10

Inter Milán : Atalanta Bergamo

V tomto zápase stojí za zahrání over 2.5 i výhru Interu . Je to zápas kde už nejde absolutně o nic, ale pochybuji, že si Inter nechá zkazit oslavy titulu a také loučení se s Louisem Figem, který končí svoji bohatou kariéru. Na straně Interu bude chybět Rivas, Maxwell, Bolzoni. Na straně Atalanty Ferreira Pinto, Floccari, De Ascentis, Valdes. hráči Atalanty hrají o prémie a o udržení jedenáctého místa, které by ovšem ztratili pouze v případě výhry Sampdorie. Očekávám uvolněný zápas s výsledkem 2:1, 3:0

Ostatní zápasy nejsou nijak zvláště atraktivní a stát se v nich může cokoliv.

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.