Neděle v 11.29 - 26.Červenec 2009 | napsal : Tedy | rubrika: ostatní

Gambrinus liga - Dynamo vs Jablonec

V prvním kole české Gambrinus ligy jsme už mohli zaregistrovat pár překvapení. Uvidíme tedy jak se se začátkem nové sezóny poperou týmy Budějovic a Jablonce. Domácí Dynamo se umístilo na desáté pozici, což bylo vzhledem k papírovým předpokladům pozitivní. Pod koučem Pavlem Tobiášem se mužsto hodně zvedlo a dokonce mělo několikazápasovou šňůru bez prohry. Jablonec se stal menším překvapením celého minulého ročníku, když se na konci mohl pyšnit pátou příčkou.
Dynamo se bude muset obejít v tomto utkání bez kapitána a základní štít defensivy budějovického celku Davida Horejše. Je tedy dost pravděpodobné, že se v základní sestavě objeví slovenský mladík a letní posila Budějovic Marián Jarabica.
Právě kapitán Dynama Horejš se zmínil v rozhovoru pro oficiální stránky klubu o největším nebezpečí Jablonce. “Určitě do zápasu nastoupí útočník David Lafata a na něj si musíme dát skutečně velký pozor. Prakticky pořád je hladový po gólech. Je to rozený střelec, takže když dostane jen trochu prostoru, tak toho dokáže využít. Rozhodně je to jeden z nejnebezpečnějších hráčů Jablonce. I když není nijak vysoký, tak je výborný hlavičkář. Má dobrý výběr místa a obrana před ním musí být stále na pozoru,“ řekl.
V útoku se objeví třicetiletá posila ze slovenské Banské Bystrice Lubomir Meszároš. V přípravných zápasech si 12 násobný reprezentant své země dobře rozumněl s kolegou v útoku Tomášem Sedláčkem.
Jablonec se během léta pozměnil více než-li tým z jihu čech. Odešli Adam Hloušek a Josef Hamouz. Avšak na druhou stranu zamířili Pavel Drska, Jan Kovařík a Tomáš Jablonský.
Dynamo se projevuje svou typickou obrannou hrou. Myslím si, že stejný styl hry bude trenér Tobiáš protlačovat i nyní a osobně se domnívám, že moc gólů neuvidíme. Diváci na Střeleckém ostrově by rádi viděli výhru domácího týmu a já si myslím, že hráči na to mají aby pátý tým z minulého ročníku porazili.
Já tedy doporučuji jedničku a Under.

TIP Under 2,5
Bwin 1,6
Důvěra 70%

TIP 1
Bet at home 2,45
Důvěra 45%

 

Komentáře (2)

  1. Tedy říká:

    Zisk … -3

  2. pierre říká:

    zisk : 42 b. - 45 b. + 5 b. za analýzu = celkem + 2 body :-)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.