Úterý v 17.49 - 28.Červenec 2009 | napsal : florec18 | rubrika: fotbal

Liga Mistrů: Sparta Praha vs Panathinaikos Athény

1

Vypadl s nimi loni vypadnou i letos. Většina věcí byla již řečena. Prostě porovnávat momentální Panathinaikos s momentální Spartou nemá cenu. Již podle toho kolik oba týmy celkově investovali do kádru jasně ukazují, že řecký klub je úplně někde jinde. V Panathinaikosu se restruktualizuje tým dá-li se to tak říct. Největší příchod je samozřejmě pro mě fotbalový “Denis Rodman” a můj nejoblíbenější hráč Djibril Cissé. Pravda jeho sláva z dob kdy válel v Auxerre trochu pohásíná a následné štace v Liverpoolu,Marseille, Sunderlandu adt. dokazují, že herně to už nebylo ono. I tak je to stále hráč, který s míčem u branky soupeře budí respekt. panathinaikos by měl letos vytvořit kompaktní mužstvo, které se netají ambicemi v lize mistrů. Těmi se netají ani Sparta Praha, ale přiznejmě si hned že zelonobílé mužstvo Panathinaikosu bude pro pražské mužstvo řeknu nejspíše, ale sám si myslím, že určitě konečná. Sparta co do kvality mužstva nemůže dnešnímu sokovi konkurovat. Kvalita je jednoznačně na straně řeckého klubu.
„ Panathinaikos jsme viděli v přípravných duelech proti Hoffenheimu a Mönchengladbachu. Po loňských zkušenostech mohu říci, že jeho systém hry se od loňska příliš nezměnil. Koneckonců, i trenér zůstal stejný. Kádr pouze doplnilo několik posil. Hlavní postavou týmu je reprezentant Karagounis, v kádru je ale spousta dalších vynikajících fotbalistů. Je pravděpodobné, že soupeř zvolí herní rozestavení 4-2-3-1, praktikuje jej ve většině zápasů” shrnul poznatky o zelenobílém mužstvu Jozef Chovanec.
„ Proti tak silnému sokovi je základem úspěchu především pečlivá defenziva a dobrá organizace hry. Loňský dvojzápas s Panathinaikosem podle mého názoru rozhodla v náš neprospěch právě slabší organizace hry. To, že Panathinaikos ještě nezahájil ligovou soutěž nepovažuji za naši výhodu. My máme za sebou jediné kolo, v optimálním případě bychom jich potřebovali čtyři nebo pět,” odmítl Chovanec názor, že plusem pro jeho mužstvo bude větší rozehranost.
Patrik Berger by hrát asi neměl, ale záleží na tom jestli dostane svolení od lékařů klubu. Další důležitý fakt, který zmínil i Chovanec je, že mají mladé mužstvo. To co zažijí na stadionu Panathinaikosu bude peklo a to zvládnout bude chtít hodně zkušeností a kuráže. V dnešním zápase to jistě tak horké nebude, ale i tak to bude o zkušenostech a tam je výhoda na straně Panathinaikosu, zvláště jestli nenaskočí Patrik Berger. Suma sumárum under, který tady padá nejčastěji to podle mě bude. Athénský celek se za góly honit nebude a bude si to hlídat. Myslím si, že dnes uspějí, hezký fotbal se asi čekat nedá a proto to vidím na výhru 0:1.

Pick: under 2.5 |90%|
Kancelář: Sportingbet
Kurz: 1.45

Pick: Panathinaikos Athény |75%|
Kancelář: Sportingbet
Kurz: 2.30

Pick: přesný výsledek 0:1 |30%|
Kancelář: Sportingbet
Kurz: 5.00

Pick: přesný výsledek 0:2 |20%|
Kancelář: Sportingbet
Kurz: 10.00

 

Komentáře (1)

  1. florec18 říká:

    -210 bodů. Překvápko :)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.