Čtvrtek v 9.32 - 30.Červenec 2009 | napsal : Tedy | rubrika: ostatní

Evropská liga: Netanya vs Galatasaray

V úvodních zápasech třetího předkola Evropské ligy se spolu střetne také Maccabi Netanya proti favorizovanému tureckému celku Galatasaray Istanbul. Maccabi skončilo v izraelské nejvyšší soutěži na čtvrté pozici, tři body za Beitarem Jeruzalém (ten měl však odpočet tří bodů).
Galatasaray v domácí soutěži skončila na páté příčce, pouze o skóre za čtvrtým Fenerbahce Istanbul. Avšak nedá se porovnávat kvalita nejvyšší izraelské a turecké ligy.
Maccabi Netaya se ve druhém předkole utkala s maltským celkem Sliema a v dvojzápase ho dokázala přemoci po výsledcích 0:0 venku a 3:0 doma.
Galatasaray narazila na kazachstánský Tobol, s nímž sice nepředvedla nejpřesvědčivější vystoupení, ale po remíze na “ledové” půdě Tobolu následovala výhra 2:0 v horkém tureckém prostředí. Za turecký celek by se dnes měl představit i Milan Baroš.
Domnívám se, že kvalita tureckého celku je o tolik větší, že by měli dokázat zvítězit na izraelské půdě a přivést si tak do odvety pohodové podmínky. Věřím taktéž tipu, že moc branek nepadne a bude se hrát spíš opatrný fotbal.

TIP 2
Sportingbet 1,67
Důvěra 75%

TIP Under 2,5
Bet at home 1,8
Důvěra 80%

 

Komentáře (2)

  1. Tedy říká:

    Zisk … -29,75

  2. pierre říká:

    + 5b. za analýzu a zaokrouhlení, tj. - 24,8 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.