Sobota v 20.56 - 19.Září 2009 | napsal : Alfonz | rubrika: hokej

O2 extraliga, 20.9

6.Kolo nám přináší opět 7 zápasů v jeden den, já se pokusím vypíchnout to nejzajímavější.

České Budějovice-Kometa Brno

Kometa se trápí a už by nutně potřebovalo vyhrát. Jejich hra je opravdu tragická, z dosavadních 5ti zápasů nemají ani bod se skóre 6:20. No co čekat, když je tento tým složený ze slabého Znojma a z hráčů z první ligy.

To Budějovice jsou na tom o poznání líp a v minulém kole roznesli Slavii 6:1. No nevidím důvod, proč by se v tomto zápase měla Kometa zvednou a získat první body v sezóně. Jelikož kurz na vítězství je malý a Budějovice by měli vyhrát vyšším rozdílem, volím sázku na handicapy

Pick: Č. Budějovice -1,5

Kurz: 1,85-sportingbet

Důvěra: 70%

Pick: Č. Budějovice -2,5

Kurz: 2,70-sportingbet

Důvěra: 40%

Karlovy Vary-Liberec

Obhájci titulů přivítají tygry z Liberce v nové aréně, která se zdá být prokletá. Karlovarští se na třetí pokus budou chtít ukázat, že jim nová hala nebude nosit smůlu. Proti Liberci mají ideální příležitost na reparát, jelikož tým Liberce už není tak silný, jak býval v letech minulých. V týmu Liberce se odehrálo hodně změn a bude to chtít určitě nějakou dobu, než to začne pořádně klapat.

Za to Karlovarští zůstali téměř beze změn, tudíž furt ten stejný kompaktní tým s reprezentačním gólmanem a sehraným útokem posíleným Pletkou právě z Liberce.

Takže pick je jasný, výhra Varů.

Pick: K. Vary ML

Kurz: 2-unibet

Důvěra: 70%

 

Komentáře (1)

  1. Alfonz říká:

    Budějovice 2x OK, Vary KO
    59,5+68-70+5=+62,5b

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.