Neděle v 14.32 - 20.Září 2009 | napsal : florec18 | rubrika: fotbal

Seria A: Sampdoria UC vs. AC Siena

Janovským celkům se na začátku sezóny daří báječně, Sampdoria se stále drží na špici bez ztráty bodu, naposledy vyhrála na hřišti Bergama a plný bodový zisk očekává i z tohoto střetnutí. Asi nikdo neočekával právě takový start do sezóny. Ano dá se říct Sampdoria má každý rok ambice vyšší než nakonec dopadne, ale letos to zatím vypadá opravdu dobře. Pravdou také je, že soupeři nebyli úplně top class, ale to není ani Siena. Trenér Del Neri bude postrádat trojici Accardi, Fiorillo, Regini a dále vykartovaného Tissoneho. Naopak utočný postrach duo Pazzini - Cassano je opět nachystáno udeřit.
Siena je zatím dvanáctá, v posledním kole se na domácím hřišti nezadařilo a prohra s AS Řím znamená, že má tým Lukáše Jarolíma stále jen tři body. Sienu potkal přesný opak Sampdorie co se týče soupeřů, protože hned na úvod ji čekal AC Milán a ve třetím kole zmňovaný AS Řím. Oba celky sice hostila Siena doma, ale i tak jí to nepomohlo. Hosté jsou kompletní pouze chybí zraněný Rossettini a pro karty stojí Condrea. Jarolím do utkání zasáhne maximálně z lavičky.
Sampdoria sice co se týče historických análů SIenu moc na vlastním hřišti netrápí a většinou odevzdá bod, ale to se dnes podle mě změní. Hráči jsou nažhavení potvrdit formu, publikum namlsaný, soupeř opět z horší kategorie a to jsou všechno fakty proč dnes zahrát celek z Janova. Abych se přiznal docela mě překvapil (mile) kurz a není důvod ho nezahrát ba naopak ! Pokud hráči chytnou úvod je tu i HCP možnost, ale radši bych naložil jedničku.

*statistiky*

Pick: Sampdorie UC | 1.60 Sportingbet| 80%
Pick: Antonio Cassano dá branku | 2.30 bwin| 35%

_________________

 

Komentáře (1)

  1. Alfonz říká:

    Sampdorie Win, ale Cassano vyšel na prázdno
    48-35+5=+18b

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.