Úterý v 19.31 - 22.Září 2009 | napsal : pecanz | rubrika: fotbal

Carling cup

Anglie - Carling Cup, 22.09.2009

Po víkendových zápasech tamní Premier League, ve kterých jsme viděli mnoho krásných utkání a dokonalých gólů nám anglie v úterý nabízí další šanci na hezkou podívanou, a to v podobě deseti pohárových utkání Carling Cupu.

22.09.2009 (20:45) - Arsenal FC vs. W.B.A.
Domací se po pěti kolech ohřívají v lize na pátem místě s devíti body, které získali se třemi výhrami nad průměrnými celky, ovšem protože nedokázali porazit ani jeden Manchesterský klub ztrácí na vedoucí tým této soutěže již 9 bodů. Minulý týden si po nepříliš povedeném výkonu v Lize mistrů, kdy na belgické půdě otáčeli za stavu 2:0, který na tabuli svítil již v páté minutě, museli Kanonýři spravit chuť v domácí soutěži proti Wiganu, kterému uštědřili čtyř gólový debakl.
Na druhé straně West Bromwich Albion, který se s anglickou Premier League musel minulou sezónu rozloučit, míří zatím suveréně za postupem, z osmi utkání v druhé nejvyšší anglické soutěži si totiž připasal šest výher a ani jednou neprohrál. Ovšem v Carling Cupu zatím tak suverení nejsou. Do třetího kola se totiž dostávali s menšími obtížemi, když se na domácím trávníku proti celku ze 4. anglické ligy Rotherhamu rozhodovalo až v prodloužení.

arsenwba

Arsenal v Lize mistrů ukázal, že jeho útoku střílet góly problém nedělá, ale i obrana dokáže udělat pár školáckých chyb a inkasovat. Navíc domácí jsou dá se říct téměř pravidelným účastníkem minimálně čtvrtfinále tohoto poháru, a věřím, že letos tomu nebude jinak. West Bromwich určitě nedaruje Kanonýrům nic zadarmo a určitě věřím, že gól se jim vstřelit povede. Obzvlášť pokud se v londýnské bráně opět postaví mladičký a nezkušený Vito Mannone.

TIP: over 2.5 gólu / InterWetten - 1,65 / Důvěra: 70%
TIP: Oba týmy vstřelí gól / Bwin - 1,75 / Důvěra: 50%

22.09.2009 (20:45) - Leeds vs. Liverpool FC
The Reds se v Premier League po šesti utkáních nacházejí na třetí příčce, kdy po nepříliš povedeném začátku soutěže čtyřikrát za sebou zvítězili. V Carling Cupu je Liverpool ovšem nejúspěšnější klub historie, trofej zvedal nad hlavu již 7x, finále si zahrál 10x. Domácí celek Leeds, který již třetím rokem kope 3. anglickou ligu a rok co rok se neúspěšně nadechuje k postupu do druhé nejvyšší soutěže by Liverpoolským hráčům neměl nadělat v tomto kole žádné problémy, proto volím čistou dvojku s podle mě až příliš vysokým kurzem, který nabízí InterWetten.

Tip: Liverpool FC / InterWetten - 1,7 / Důvěra: 65%