Čtvrtek v 17.02 - 24.Září 2009 | napsal : pecanz | rubrika: ostatní

Bulldogs Brno vs. FBC Liberec - Florbal

Florbalová extraliga nám ve čtvrtek nabízí televizní utkání 2. kola nejvyšší české florbalové soutěže, ve kterém brněnští buldoci hostí Liberec.

24.9.2009 (18:00 - LIVE ČT4) - Bulldogs Brno  vs. FBC Liberec

Domácí florbalisté, kteří si v minulé sezóně zahráli čtvrtfinále extraligy, přivítají v dnešním zápase ve své hale soupeře z Liberce.  Buldoci v prvním kole odcházeli jako favorité ze zápasu proti Pardubicím pouze s jedním bodem, který získali po porážce v prodloužení. Brněnští si v dnešním utkání budou určitě chtít napravit chuť. Počítat by se mělo se všemi hráči, a především s výbornou trojící gólmanů Tleskal – Babíček – Wagner, která by měla napomoci k plnému zisku bodů.

buldogsbrno

Naopak hostující celek vstoupil do letošní sezóny mnohem veseleji, kdy nad Havířovem zvítězil doma 3:1 a odnesl si plný počet bodů. Dnes budou svůj úspěch chtít určitě zopakovat, ale pevně věřím, že domácí to nepovolí. Proti nim by mohla být i vzájemná bilance posledních šesti zápasů, kdy odcházeli se 3 body pouze v jediném utkání. Další vrásky dělá Libereckému trenérovi také možná neúčast několika opor týmu, které ze zdravotních či jiným důvodů do zápasu možná nevstoupí. V minulé sezóně si Liberec zahrál ze sedmého místa play-off a stejně jako domácí se loučil hned po čtvrtfinálových zápasech.

Jak vzájemné zápasy, čí ztráta bodů Brna, tak neúčast několika hráčů Liberce hovoří v dnešním zápase pro domácí. Tip under 9,5 volím proto, že za buldoky nastoupí skvělé brankářské trio a také elitní extraligový obránce Michal Kotlas. Na straně Liberce bylo v prvním zápase velké množství neproměněných jasných šancí. V Brněnské hale před kamerami by se mohla objevit nervozita, která zapříčiní tří-bodovou výhru domácích a nejspíše také nepříliš vstřelených gólů od libereckých střelců.

TIP: Bulldogs Brno / fortuna = 2,00 / Důvěra: 60%

TIP: under 9,5 / bwin = 1,85 / Důvěra:  40%

 

Komentáře (2)

  1. pecanz říká:

    FT 7:4
    Tak první hlavní tip je OK, druhý doplňkový bohužel KO.
    Ale i tak myslím, že dnes to nebylo špatné, hlavní je, že jsme zůstali v plusu.. :)

  2. Alfonz říká:

    60-40+5=+25b

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.