Neděle v 10.42 - 29.Listopad 2009 | napsal : counterpika | rubrika: fotbal

AS Nancy - Girodins Bordeaux

AS Nancy – Girodins Bordeaux  

29.11.2009 17:00 , francouzská FL – 14.kolo

Ačkoliv výkony domácího mužstva jsou jako na houpačce,jsou do jisté míry ovlivněny počtem odehraných zápasů doma a venku.Doma jich zatím sehráli pouze 5,zatímco venku už 8.Kdyby to bylo opačně,rozhodně by měli domácí více bodů,což by ale dnes pořádně zahýbalo s kurzem.
Nancy přeci jen nehraje jako minulý rok a vidíme jeden výborný výkon následovaný prohrou např. v Lens.Nancy jsou v tabulce až na 16. místě,ale mají velký nástup na sestup,ale přeci jen takovýto klub bojuje úplně někde jinde než o záchranu.Nancy dokázali vyhrát v Grenoblu a Boulogni,ale záhy přišel šok v podobě dvou proher doma se St.Etienne a v Lens.Výkony jsou tedy velmi proměnlivé,ale přeci jen teď bude hodně domácích zápasů a nutné sbírání co největšího počtu bodů.
Bordeaux v lize také poslední dva zápasy neodehrálo optimálně, a nezískali jediný bod.Nejprve prohrálo v Lille 2:0 a poté senzačně padlo před domacím publikem s Valenciennes 1:0.
Bordeaux je ale v dnešním zápase ve velmi těžké pozici,ač to nevypadá,je tomu tak.Poslední zápas muselo hrát Bordeaux ve středu doma proti Juventusu,takže únava je rozhodně ještě cítit.Bordeaux se bude muset obejít bez špílmachra a klíčového muže Gourcuffa.Navíc dále budou chybět Henrique,Keita,Jurietti a Jussie.Dále Bordeaux naprosto nezvládá zápasy venku v Ligue 1.Poslední tři zápasy venku v Lille,Auxerre a St.Etienne dopadli hrozně – Bordeaux nezískalo jediný bod při skóre 1:6.Když dokáží nad Bordeaux zvítězit i takovéto týmy,nevidím problém,že doma velmi silné Nancy by nemohlo získat ani bod.
Nancy nebude dnes postrádat žádného důležitého hráče, a po posledních dvou zápasech musí uspět,aby se opět vrátilo těsně za pohárové pozice,jak jsme u tohoto klubu zvyklí.
Bordeaux rozhodně není v tomto zápase favoritem,jak naznačují kurzy,proto se nebojím zkusit neprohru domácího týmu v parádním kurzu.

Pick: neprohra domácích  - Nancy  ( 10 ) - | 1.72 bwin.com | 60 %

 

Komentáře (1)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.