Neděle v 12.14 - 29.Listopad 2009 | napsal : Alfonz | rubrika: hokej

O2 ELH: Liberec-Zlín

Liberec-Zlín
Berani překvapivě bodují hodně často na venkovních kluzištích. Dnešní případnou výhrou se můžou dostat na první místo v této statistice, jelikož mají o zápas míň a 2 body ztrácejí na Slavii v tomto směru.
Liberec jako tradičně má obravskou marodku. Celá kostra týmu se rozpadla a přidali se další hráči. Jediný co drží Liberci po hromadě je skvělá brankářská dvojice Pinc-Leinnonen. Na zápas ze Zlínem budou chybět:”Pavel Kašpařík, který si v Boleslavi přetrhl přední křížový vaz v koleni a doplnil tak absentující spoluhráče Nedvěda, Ondřeje, Nedorosta, Vantucha, Haranta a DeSantise. V utkání proti Vítkovicím navíc dostal trest ve hře Andrej Podkonický a i on tak bude Liberci v nedělním duelu scházet.”
Do branky Zlína by sice měl nastoupit Šťůrala(start Sedláčka je nejistý). Key factor pro Zlín bude uhlídat Bartoviče, který to bere všechno na sebe a stříli gól za gólem. Zlínu budou chybět dlouhobě zraněný Galvas s Rachůnkem.
Dva vzájemné zápasy tuto sezónu, hrané ve Zlíně, vyhráli Tygři. Tudíž proti takto oslabenému týmu bude mít Zlín velkou šancí oplatit.
Pick: x2; 1,70 bwin; 90%

 

Komentáře (1)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.