Neděle v 11.23 - 29.Listopad 2009 | napsal : counterpika | rubrika: fotbal

SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha

SK Dynamo České Budějovice – Bohemians Praha  

29.11.2009 15:00, česká FL – 16.kolo

Tento zápas by měl být pro oba týmy jedním z nejdůležitějších.Domácí Budějovice ze 7 domácích zápasů ještě nedokázali vyhrát,pouze získali 4 remízy a 3 prohry.Podobně,tedy spíš o hodně hůř je na tom Bohemians.Ze 7 zápasů venku neukořistili ani jeden bod.
Domácí dnes budou určitě chtít navázat na velmi povedený výkon z Brna,kde minulý týden vyhráli 3:0.Bohemka prohrála naposledy 3:2 v Plzni,ale předtím dokázala také porazit Brno – doma 2:1,ale před touto výhrou byli opět 3 prohry v řadě.
Tyto dva týmy jsou společně s Kladnem horkými kandidáty na sestup, a v tomto zápase jim tedy půjde o hodně.Domácí jsou dnes favoritem,ale bude jim chybět Benát,jeden z klíčových hráčů.Dále pak už jen Horejš.Hosté jsou na tom o něco hůř,nastoupit nemohou Belaň, Turtenwald, Grznár a Horáček.Domácí dnes potřebují vyhrát,aby měli potřebný klid na zimní přípravu a odskočili o více bodů před sestupem.
Bohemka dokázala z 15 dosavadních zápasů vstřelit 15 gólů – takže průměr 1 vstřelený gól na zápas je na poslední tým tabulky,celkem ucházející,zatímco Č.Budějovice vstřelili pouhých 10 branek,což je průměr pouhých 0,66 branky na zápas!
Budějovice mají i v poměru naší ligy velmi slabý útok Mezlík,Stráský.Je velmi malá šance,že někdo z nich skóruje,stejně jako u slaboučké zálohy.Bohemians má naopak celkem velmi silný útok Jeslínek – Kincl,ale tyto dva borce by měla eliminovat zkušená obrana vedená Tomášem Hunalem.
Tento zápas jak prohlásil trenér Bohemians ” Myslím, že to bude nervózní utkání o standardních situacích,” a to jen utvrdilo můj názor vsadit na „under“.Na straně Budějovic je silná obrana a domácí prostředí,ale asi nejslabší útok ligy,zatímco Bohemians má kvalitní útok,ale mizivou bilanci ze zápasů venku,což se dnes projeví na velmi nepěkném zápase,bez kombinací.Bude to jeden z „typických“ zápasů naší ligy.Zápas by měli vyhrát domácí,díky nějaké standartce,ale budu radši věřit minimu vstřelených gólů.

Pick: počet gólů ( -2,5 gólu ) - | 1.55 expekt.com | 65 %

 

Komentáře (1)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.