Pondělí v 13.26 - 30.Listopad 2009 | napsal : JoJose | rubrika: hokej

Rogle - Luela

Osmé Rogle v dnešním zápase přivítá šestou Luelu. Rogle hraje jak to jen jde a často svému soupeři podlehne po individuálních chybách. Pokud by dnes vyhrálo tak se může dostat na sednou příčku a snížit náskok na dva body právě na Luelu. Rogle naposledy vyhrálo v Sodertalje 3:0, další zápas prohráli 3:2 ve vyrovnaném zápase se Skellefteou na domácím hřišti když obdrželi v patnácté minutě třetí třetiny rozhodující branku a tím pádem i možnost bodovat.

Luela je hlavně mužstvo které dokáže vyhrávat doma a venku sbírá body jen příležitostně. Hosté přijedou s jasným cílem bránit a pokud možno uhrát nějaké body.

Oba letošní zápasy vyhrálo Rogle a to 3:0 u sebe doma a 4:3 v Luele.