Středa v 10.44 - 30.Prosinec 2009 | napsal : JoJose | rubrika: fotbal

1.ANGLICKA LIGA: Men. U. - Wigan

Men. U. - Wigan

Dle mého názoru by toto utkání mělo být vcelku jasné.

MU patří 2. příčka v tabulce s 5ti bodovou ztrátou na 1. Chelsea a s 2.bodovým náskokem na 3.tí Arsenal. Pokud stále pomýšlejí na titul tak musí s týmem jako je Wigan (15. příčka) na domácím hřišti bezpodmíněčně vyhrát.

MU hrál na domácím trávníku naposledy 15:12 proti Wolves a ten rozstřílel jasně 3:0 kdy po poločase vedli už 2:0. Dnes očekávám podobný průběh utkání. MU patří mezi špici ligy a jasně to potvrzuje i střelecky, kdy má skóre 40:18 a na domácím hřišti 19:8 z čehož dokázal vytěžit 7 výher, jednu remízu a jednu prohru. Prohra přišla 12.12. s A.Villou 0:1. Z posledních 7 utkání MU vyhrával po poločase 5x. Pouze s A.Villou a Fulhemem poločas nevyhrál a v utkání dokonce nevstřelil ani branku.

Wigan patří do spodní části tabulky a herně to i dokazuje. Patří mu 15 příčka a z venkovních utkání dokázal 2x vyhrát, 1x remízovat a 6x prohrát jeho skóre je 11:26 na venkovních trávnících a 21:39 je skóre celkové.

Celková vzájemná bilance hovoří jasně pro MU kdy z 10 utkání vyhráli všech 10 a dnes to rozhodně nebude jiné. Skórě z těchto vzájemných utkání činí 30:4 pro MU.

Utkání začíná v 21:00.