Středa v 22.28 - 21.Duben 2010 | napsal : florec18 | rubrika: baseball

21.4.2010 MLB: double play !


PHILADELPHIA PHILLIES (8-5) vs. ATLANTA BRAVES (8-5)
April 21, 7:10 PM | 1:10|

Stadium:
Grass of Turner Field

Match preview:

Když to přeženu, tak se dnes střetávají zatím totožné týmy. Oba týmy bilanci 8-5 a oba týmy hrají druhé zápasy v sériích v bilanci 3-1. Chtělo by se tedy říct vyrovnaný zápas. Ovšem to by na straně hostů nesměl na kopci stát Roy Halladay. S ním na kopci si mlžete být naprosto jisti, že šance na výhru drasticky rostou. Halladay a nabouchaná pálka hostů mě dnes utvrzují v jasné sázce na hosty, kterou si zahraji i double play se zápasem, který zmíním níže. Sluší se zmínit, že Atlanta má last 5 bilanci 4-1 a Phillies naopak 1-4 ! Včera brala výhru Atlanta, ale dnes by to mohlo být naopak.

Za hosty jak už jsem zmínil dnes na kopci uvidíme jméno Roy Halladay. Ten je letos zatím naprosto bezchybný. Za 24 inningů pustil pouze 4 runy a pyšní se tak zatím ERA 1.13 ! Samozřejmě se tedy nabízí srovnání s Clifem Lee,který loni začínal s naprosto stejnými čísly ! A Halladay sám řekl, že se srovnání nebrání, proč taky. Samozřejmě ty čísla jsou výborné, ale přiznejme si, že mužstva jako Astros a National, které se letos trápí nejsou přesně tím, co by Halladay mělo prověřit. Ta zkouška dojde až dnes, kdy bude čelit lineupu pálkařů Braves. Roy má zatím proti Braves bilanci 1-0, ERA 0.84 a WHIP 0.84 a za takovou bilanci by se rozhodně nestyděl ani dnes. Na pálce domácích zatím řádí Martín Prado, který s AVG .431 velí letce pálkařů domácích. S průměrem .298 zatím zaostává Jason Heyward, muž číslo dvě na domácí pálce. Jako třetí se pohybuje Brian McCann, který má průměr .286. Takže Halladay starosti mít rozhodně bude, uvidíme jak se s tím popere.

Domácí vsází na matadora Tima Hudsona, který svoji kariéru strávil pouze v Oaklandu a Atlantě. Dnes tento 34-letý mazák bude stát proti smrtící pálce hostů. Hudson zatím letos bilanci 1-0 a ERA 2.84. Poslední zápas proti Padres měl velké problémy s těsnou strike zónou a výsledkem bylo 5 darovaných walků což je pro něj nejvyšší číslo od roku 2006. To byl trošku kontrast s tím copředvedl proti Giants, které omezil na 2 runy za 7 směn a byl dominantní postavou. Proti Phillies má zatímbilanci 4-6 a ERA 3.79, nutno dodat že jeho poslední zápasy proti Philies jsou v bilanci 0-4 a ERA 4.55 ! Takže má rozhodně co napravovat, ale komu, že dnes bude vlastně čelit ? Určitě to bude Plácido Polanco se svým průměrem .397 momentálně nejlepším pálkařem Phillies. Za ním se pohybuje nestárnoucí Chase Utley s AVG .347. Jako třetí je na pálce Phillies Jayson Werth s průměrem .333.

Zápas tedy zdá se vyrovnaná, ale pokud začnu u pitcherů, tak tam vidím výhodu na straně hostů a to samé můžu říct pokud přejdeme na pálkaře. Phillies v Atlantě umí, naopak když vidím Hudsona proti Phillies jsem si tipem jist ještě více. Poslední zápasy mu proti nim nešly a tak by to mohlo být i dnes. Nevěřím, že by dnes Baves porazili Phillies podruhé a navíc s Halladayem na kopci. Hraju Phillies.

Match trends:
Phillies are 6-1 in their last 7 Wednesday games
Phillies are 6-2 in their last 8 games vs. a right-handed starter
Phillies are 5-2 in their last 7 road games
Braves are 0-4 in Hudsons last 4 home starts
Braves are 0-4 in their last 4 games as an underdog
Braves are 1-4 in Hudsons last 5 starts vs. Phillies


LOS ANGELES DODGERS (6-7) vs. CINCINNATI REDS (6-8)
April 21, 7:10 PM | 1:10|

Stadium:
Grass of Great American Ball Park

Match preview:

Vzhledem ke včerejšímu zápasu ani tady nemůžu jinak. Za hosty dnes na kopci Hiroki Kuroda, i když picther nečitelný, ndes má moji důvěru. Od Dogers jsem osobně čekal lepší start do sezóny než bilanci 6-7. Včera to v přestřelce dopadlo lépe pro domácí Red, kteří vyhráli 11:9. Pokud to v zápase výše šlo oběma týmům v druhých zápasech série stejně tak i tady to je podobné, ovšem pro oba těžce záporné. Reds hrají druhé zápasy s bilancí 1-3, hosté dokonce 0-4 ! I proto si myslím, že dnes je ideální možnost to zlomit. Hlavní faktor pro mě dnes kromě Kurody bude Harang na kopci za domácí, ovšem faktor moji sázku podporující.

Pojďme si tedy představit nejprve hostujícího Hiroki Kurodu. Pokud jsem mluvil o jeho výkyvech tak ty se překvapivě tuto sezónuzatím neobjevili. Kuroda má za sebou teprve dva straty, ale ze čtvrté pozice v rotaci se stal esem mezi hostujícími pitchery ! Zatím má letos bilanci 1-0 a ERA 1.20. Musím uznat, že Kuroda se mi zatím letos líbí a hlavně pomáhá týmu. Odháel běhěm dvou zápasů 15 inningů a co je důležité Dodgers v obou jeho startech vyhráli ! 14 strikeoutů a pouze 1 walk je taky skvělá vizitka. Vypadá to, že v létě na sobě zapracoval, protože poslední zápas proti D-Backs, předvedl výbornou adaptaci, když plynule přecházel z four-seamer na slider. Proti Red mázatím bilanci 1-0 a ERA 2.25, WHIP 0.88. Ná pálce ho dneska bude prohánět z těch co mají odehráno více zápasů asi hlavně Joey Votto se svým AVG .306. Chris Dickerson zatím odpaluje s průměrem .296 a i ons e bude chtít zapsat mezi hhitery. Já osobně jsem dnes zvědavý na Orlanda Cabreru, která má AVG. zatím .226, ale vím, že má navíc.

Domácí se dnes budou “spoléhat” na Aarona Haranga. Schválně jsem dal spoléhat do uvozovek, protože to se o něm letos zatím říct nedá. Tři zápasy, bilance 0-2 a ERA 7.88, to je zatím jeho letošní bilance. Pořádnou výsluhu dostal hlavně v posledním zápase od hráčů Marlins, kteří mu odpálili 10x a doběhli si hned pro 8 runů ! Celkově ten úvod sezóny v podání Haranga není vůbec žádný sen. Proti Dodgers má karierní bilanci 2-4 a ERA 4.78. Přitom rozsah jeho nadhozů je velký, hlavně spoléhá na fastbally a slidery, po posledních zápasech zapracoval na changeupech a curveballech. uvidíme, jestli mu to dnes proti pálce Dodgers bude co platné. Tam je jasné číslo jedna legenda Manny Ramiréz, který má zatím průměer odpalů .382 ! Za ním vzávěsu Andre Ethier, který se mi svým stylem hodně líbí a je na něj spoleh. Letos odpaluje s AVG .375. A v neposlední řadě Rafael Furcal se svým průměrem .333.

Pokud bych to měl shrnout, tak i tady je pro mě hostující pitcher a hostující pálka lepší než u domácích. Kuroda, pokud naváže na svoji výbornou práci v předešlých zápasech tak by si to měl ohlídat a pálka Dodgers tam myslím není moc co zmiňovat, protože ty jména a čísla mluví za vše. Pro Dodgers mluví taky trendy s Kurodou jako pitcherem,takže pro mě jasná dvojka i tady !

Match trends:
Dodgers are 4-1 in their last 5 games following a loss
Dodgers are 5-1 in Kurodas last 6 starts with 5 days of rest
Dodgers are 4-1 in Kurodas last 5 starts as a favorite
Reds are 1-5 in their last 6 overall
Reds are 1-6 in Harangs last 7 home starts
Reds are 2-9 in Harangs last 11 starts

_____________________________________________________________________________________________________________________________________
Todays picks
Pick: Phillies ML | 1.70 pinnacle|
Stake: 85%
Pick: Phillies -1.5 | 2.13 pinnacle|
Stake: 70%
Pick: Phillies over 4 | 1.90 pinnacle|
Stake: 60%
Pick: Dodgers ML | 1.70 pinnacle|
Stake: 85%
Pick: Dodgers -1.5 | 2.14 pinnacle|
Stake: 70%
Pick: Dodgers over 4.5 | 1.90 pinnacle|
Stake: 60%

My last 17, is winning streak 14-3 !

 

Komentáře (1)

  1. JoJose říká:

    5x OK + 1x KO
    +59,5 +79,1 -60 +59,5 +79,8 +54=
    +271,9 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.