Středa v 14.51 - 21.Duben 2010 | napsal : JoJose | rubrika: tenis

Tenis: Verdasco - Gasquet

Verdasco - Gasquet

Verdasco je na 9 příčce žebříčku ATP. V minulém týdny vypadl v turnaji v Monte Carlu až ve finále se svým krajanem Nadalem, kerý je na antuce opět nepřekonatelný (neztratil na ní ani jeden set a rozdal jen 14 gamů v 5ti utkáních). Verdasco hrál v MC velmi kvalitní turnaj a porazil Djokoviče, Montanese, Berdycha (ikdyž ten utkání spíše dohrával poté co si poranil kotník). V turnaji předtím na Hardu hraném v Miami prošel až do čtvrtfinále kde padl právě s Berychem, ale vyřadil tam dost překvapivě Čiliče.

Gasquet je na 78 příčce žebříčku ATP. Toto je již pátý antukový turnaj letos na kterém se objeví Gasquet. Zatím byl jen jedou ve čtvrtfinále, jinak vypadl vždy dříve. V Monte Carlu startoval také a padl s Berdychem pro někoho možná překvapivě lehce 6:2 a 6:0. Gasquet letos odehrál dost turnajů, ale krom AO v Sydney kde došel až do Finále a dvou čtvrtfinále padl s Hanescuem v Casablance a Roddickem v Brisbane nepředvedl letos zhola nic.

H2H těchto hráčů je vyrovnané 4:4 ovšem posední čtyři utkání vyhrál Verdasco, navíc poslední tři z nich vyhrál v roce 2009 a všechny tři vyhrál 2:0.

Verdasco hraje letos ve velmi kvalitní formě, což se o Gasquetovi rozhodně říct nedá. Navíc Verdasco bude hrát před domácím publikem a věřím, že na domácí půdě se bude chtít ukázat v co nejlepším světle.

Osobně přidávám tento zápas jako čistou 1 s kurzem cca 1,3 na tiket jako tutovku k dalším zápasům.

Tip 1 - Verdasco -4 gamy – 85% důvěra

Kurz Betway 1,95

Tip under 21,5 gamů – 75% důvěra

Kurz Unibet 1,82

Vyhraje Richard Gasquet (FRA) alespoň jeden set? - Tip NE - Důvěra 80%

Kurz Bwin 1,7

 

Komentáře (1)

  1. JoJose říká:

    3x OK
    +70,75 +61,5 +56=
    +198,25 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.