Čtvrtek v 21.29 - 22.Duben 2010 | napsal : florec18 | rubrika: baseball

22.4.2010 MLB: LA Dodgers vs. Cincinnati Reds


LOS ANGELES DODGERS (7-7) vs. CINCINNATI REDS (6-9)
April 22, 7:10 PM | 01:10|

Stadium:
Grass of Great American Ball Park

Match preview:

Dnes nás v Cincinnati čká třetí zápas v sérii mezi Dodgers a Reds. Včera to byla přímo reklama na baseball a ze sledování jsem byl unešen. V první směně na straně Reds 2 homeruny, pak se Kuroda dal do kupy a nezastavitelná pálka Dodgers režírovala výhru 14:6 ! Stav série je tedy vyrovnán na 1:1 a dnes se bude lámat chleba. Dodgers hrají třetí zápasy v sérii v bilanci 3-1 a domácí 2-2, takže mírná výhoda pro hosty. Jejich hlavní zbran, ale stejně jako dnes bude hot pálka. To s jakou lehkostí Eithier, ramirez a spol. včera odpalovali bylo až neuvěřitelné a pochybuju, že se to změní za jeden večer. Mike Leake, který dnes bude okupovat kopec za domácí tak bude mít bezesporu plné ruce práce a to doslova. za hosty se půjde předvést Vicente Padilla na jehož dnešní výkon jsem opravdu zvědav a sním budou šance Dodgers na výhru dnes hodně stát, nebo padat.

Začněme tedy domácímpictherem, kterým je zmiňovaný Mike Leake. Ten se letos postavil ke dvěma zápasům, ale zatím si nepřipsal ani výhru, ani prohru. První zápas proti Cubs mu sedl, povolil pouze 4 hity a pustil 1 run, Reds se tak mohli radovat z výhry 3:1. Porit Pirates už to bylo krapet horší, když za 7 směn povolil 7 hitů a pustil 3 runy. Reds prohráli 3:4. Ty zápasy co odházel nebyly špatné, jedinou kaňkou na výkonech jsou ovšem walky. Těch daroval za 2 zápasy už 12 ! To je hodně vysoké číslo a pokud by v tom dnes pokračoval, tak ve spojení s pálkou Dodgers by to mohlo pohřbít naděje domácích na vítězství. Leake taky překopal své nadhozy a začal hátez více offspeadů, které se ukázaly jako mnohem účinější než sinker, což je fastballový nadhoz. Porit Dodgers už odházel jednu hru, když si za 6 a 2/3 inningu připsal ERA 1.35 za 4 hity a 1 run. Pojďme si ještě připomenout tu pálku Dodgers, kterou jsem sice zmiňoval včera, ale znáte to, opakování je matka moudrosti. Číslo 1, baseballový velikán Manny Ramírez. Jeho AVG .421 budí obrovský respekt a když jsem ho včera viděl stát na pozici odpalu, když si klidně nechal dát bez mrknutí oka 2 strikeouty a třetí zase naprosto pohodlně odpálil, byla to opravdu lahoda. Když jsem včera zmiňoval muže na kterého je spoleh, tak se to na 100% vyplnilo. Andre Ethier opět nezklamal pálil s AVG .600 připsal si 3 hity, 2 runy a pěkný single homerun a opět s Ramirezem kontrolovali hru. Jeho letošní AVG je .400. Dalším do party je Rafael Furcal. Te včera taky průměr .600, připsal double, triple, celkově 3 hity a 3 runy ! U něj svítí v kolonce letošní AVG. číslo .356. Opravdu tapálka Dodgers je neskutečně napráskaná a tyi pálkaři jsou jako zvířata bez špetky respektu !

Za hosty dal manažer důvěru Vicente Padillovi. Na toho rozhodně dobře nebude vzpomínat Aaron Rowand, protože právě vyslaný sinker od Padilly mu zlomil několik kůtek ve tváři ! Ovšem nedá se očekávat, že by Padilla kvůli tomu nějak ubral, protože on je tím spíš známy a tak i dnes bude házet bez naprostého respektu k soupeři. Padilla má letos odházeny už tři zápasy a tak se mi zdálo, že v tom spoedlním se oproti předešlým konečně probral a začal něco předvádět. Jeho bilance je tak letos 1-1. Proti Giants odházel celých 7 inningů a povolil 4 odpaly a 3 runy. Zatím má letos hodně vysoké ERA přesněji 8.04. proti Reds už něco ve své bohaté kariéře odházel. Se Cincinnati má bilanci 4-2, ERA 4.26 a WHIP 1.47. Pálka domácích byla včera taky docela v pohodě, ale jen dokud Kuroda nezačal udávat tempo. Jak jsem zmiňoval v prvnísměně hned 2 homeruny a 3 runy, ale pakuž to bylo trochu jiné. Ná pálce Reds je momentálně nejlepší Joey Votto,který se homerunem prezentoval i včera a AVG. má .321. Scott Rolen je za ním s průměrem .300. Jako třetího zmíním Orlando Cabreru, který se prezentoval i včera průměrem .250 a sezóní má zatím na hodnotě .228 a pořád doufá ve zlepšení. Padilla s trenérem nadhazovačů Rickem Honeycuttem, orý pilně trénoval techniku a tak by se snad měli zlepšující se výsledky dostavit v ještě lepším obraze.

Jak jsem psal tak dnes bude rozhodovat pálka hostů a to v jaké formě nastoupí Padilla. Pokud bude házet dobře tak nevidím pro domácí šanci na úspěch, protože pálka Dodgers si svou práci odvede o tom nepochybuju. Proti pravákům odpalují pálkaři Dodgers s průměrem .320 a last 10 dokonce .348, to jsou neuvěřitelné čísla ! Pálka teda jasně na straně hostů a osobně si myslím, že i strating pitcher je na straně hostů. Padillovi věřím, že dnes mužstvo podrží a odvede si svoji práci, navíc Dodgers v Cincinnati historicki umí, proto vložím peníze steně jako včera na hosty, kde se mi líbí i nabízený kurz.

Match trends:
Dodgers are 4-1 in their last 5 games as a favorite
Dodgers are 4-0 in Padillas last 4 starts during game 3 of a series
Dodgers are 6-2 in Padillas last 8 starts as a favorite
Dodgers are 6-2 in the last 8 meetings in Cincinnati
Reds are 1-4 in their last 5 games as an underdog
Reds are 1-4 in their last 5 games following a loss
Reds are 1-6 in their last 7 overall
Reds are 0-4 in their last 4 when their opponent scores 5 runs or more in their previous game

Todays picks:
Pick: LA Dodgers ML | 1.84 pinnacle|
Stake: 85%
Pick: LA Dodgers RL | 2.34 pinnacle|
Stake: 75%
Pick: Dodgers budou tým s největším počtem bodů v inningu | 2.30 bet365|
Stake: 60%

My last 25, is winning streak 21-4 !

 

Komentáře (1)

  1. JoJose říká:

    3x KO
    -220 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.