Sobota v 20.03 - 24.Duben 2010 | napsal : florec18 | rubrika: baseball

24.4.2010 MLB: NY Yankees vs. LA Angels

ObrázekObrázek
NEW YORK YANKEES (11-5) vs. LOS ANGELES ANGELS (9-9)
April 24, 4:10 PM | 22:00|

Stadium:
Grass of Angel Stadium

Obrázek

Match preview:
Obrázek

Zápas zachvilku začíná, tak se to pokusím zkrátit. Po výborném startu, si Yankees připsali dvě prohry v řadě. Že by se New Yorská mašina zasekla ? To se mi nechce věřit a tak dnes nastavá den, kdy se podle mě vyplatí Yankees zahrát nejvíce. Momentální kurz i situace napovídá na koho dnes vložit peníze. Hosté na kopec vysílají Andy Pettitta, který se zatím pyšní skvělými čísly. Domácí ovšem nejsou nijak pozadu a kontrují Joelem Pineirem, který se formě Pettitta může rovnat, takže nás čeká rozhodně zajímavý souboj a podle mě dnes rozhodne hlavně to, který pitcher více selže.

Pojďme tedy k hostujícímu Andy Pettittovi, který pro dnešek dostal důvěru. Ten si dnes bude chtít v sezóně připsat už třetí vítězství v řadě a celkem nastoupil do tří zápasů a všechny jeho tým zatím vyhrál. Poslední zatím odházený zápas si podal Rangers, když odházel celých 8 inningů, povolil 4 hity a pustil 2 runy, jeho tým se radoval z vítězství 5:2. V této sezóně již nastoupil i proti Angels. Kromě výhry si připsal za 6 inningů, 5 hitů a 0 runů, takže recept na Angels určitě má ! V kariéře už tento 37-letý mazák proti Angels nastoupil k 29 zápasům s bilancí 13-10. Přičemž má ERA 4.55 a WHIP 1.48, což sice není skvostná bilance, ale zase už má něco odházeno, což je každopádně se současnou formou velká výhoda. V jeho letošním startu proti Angels mu největší problémy dělal Kendry Morales, který mu pálil s AVG .667. Jeho letošní průměr na pálce je taky výborný, přesněji .303, což ho řadí hned na druhé místo za Howie Kendrick a jeho průměr .305. Třetím je posila právě z Yankees Hideki Matsui, který před sezónou přestoupil do ANgels a má tam zatím AVG .299 a pro něj to tedy bude další pikantní souboj, proti bývalému klubu.

Domácí bude na kopci reprezentovat Joel Pineiro. Ten má vstup do sezóny taky výborný a startuje zatím s bilancí 2-1, přičemž v posledním zápase proti Tigers, jeho tým vyhrýl 2:0 a Pineiro, kromě 9 hitů nepustil ani jeden run ! I on už si letos osahal kopec proti Yankees a i on v tomto zápase dovedl svůj tým k vítězství 5:3. V tomto zápase povolil Yankees za 7 směn 5 hitů a pustil pouze 1 run, takže vi v tomto případě je mu recept na Yankees znám a o to více nabývá souboj na pikantnosti. V kariéře tento pravák odházel proti Yankees 9 zápasů s bilancí 3-3, ERA 3.22 a WHIP 1.27. V prvním zápase mu na pálce způsobil hodně nepříjemností Robinson Canó, který mu pálil s průměrem .667 a s AVG .333 je taky jedničkou týmu ! Hned za ním s průměrem .328 nestárnoucí titán Derek Jeter, který tak opět táhne Yankees. Poroti Pineirovi v prvním zápase pálil s průměrem .333. Álex Rodríguez, další velký pojem je s průměrem .322 zatím na třetí místě, ale v prvním zápase proti Angels kdy nadhazoval Joel se neprosadil.

Results:
Nikdo netvrdí, že to je jasný zápas, to rozhodně ne. Tady se bude bojovat o každou metu a o každičký out ! Oba nadhazovači už své zápasy proti soupeři letos vyhráli, oba mají formu a tak je sledovat bude velice zajímavé. Otázkou bude koho pálka podpoří více. Oba týmy mají bilanci druhých zápasů v sérii 4-1. Domácí pálí proti levákům s průměrem .242, hosté proti pravákům s průměrem .261. Oba týmy toho proti sobě každý rok nahrají spoustu a mají se přečtené. Pro Yankees není ta vzájemná bilance moc růžová a s Pettittem na kopci už vůbec ne. Já dnes věřím v probuzení, protože 2 prohry pro klub jako Yankees je podle mě dostatečné varování, po jejich snovém startu. Jestli se někdo přidá je jen na vás.

Match trends:
Yankees are 5-1 in their last 6 road games vs. a team with a losing home record
Yankees are 4-1 in their last 5 road games vs. a right-handed starter
Yankees are 40-12 in their last 52 games as a favorit
Yankees are 6-0 in Pettittes last 6 starts
Angels are 3-7 in their last 10 games as an underdog
Yankees are 0-5 in Pettittes last 5 road starts vs. Angels
Yankees are 7-20 in the last 27 meetings in Los Angeles
Angels are 40-18 in their last 58 games vs. a left-handed starter

Pick: NY Yankees ML | 1.80 pinnacle|
Stake: 75%
Pick: NY Yankees RL | 2.28 pinnacle|
Stake: 60%


My last 28, is winning streak 21-7 !

 

Komentáře (1)

  1. JoJose říká:

    2x OK
    +60 +76,8=
    136,8 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.