Neděle v 11.36 - 25.Duben 2010 | napsal : piotr28 | rubrika: fotbal

PREMIER LEAGUE: Burnley - Liverpool (25.4. - 16:00)

Stadion: Turf Moor

Kapacita: 22 546

burnley-turf-moor

Vzájemný zápas 12.9.2009 - 4:0 (vyhráli Reds)

Clarets

burnleyTři kola před koncem už mají jen malou šanci, aby i další rok setrvali v Premier League. To by museli bodovat proti Reds, a dale je čeka Birmingham a Tottenham. Clarets prohráli 13 z posledních 16 utkání. Vydařil se jim pouze start do Premier League. Na domácí půdě jsou Clarets lepším týmem 6-5-6 (21:24). Ovšem je to dáno hlavně zmíněným startem sezóny. Domací by měli být v plné síle až na Caldwella. Poslední utkání prohráli na Stadium of light 2:1. Clarets dokázali kolo předtím vyhrát nad o záchranu bojujícím Hullem 4:1.

Předpokládaná sestava - Jensen- Carlisle, Cort, Fox, Mears- Cork, Alexander,Elliot, Eagles-Fletcher, Nugent (Paterson)

Rozestavení - 4-1-3-2

Reds

liverpool_fcBojují ještě o úspěch v evropské lize s Atleticem. V prvním utkání prohráli 1:0, ale Atletico mělo jasně nahoru. Reds chybí Torres, který musel na operaci a do konce sezony si už nezahraje a otazník je na NGogem.. Reds potřebují bodovat, aby si hráli příští sezonu poháry. Protože na ně zezadu doráží Everton. Nyní je Liverpool na 7 místě a tuto sezony si nedají moc za rámeček. Reds nebudou šetřit hráče, tak by se měli ukázat v plné možné sestavě. I když v psolední době se výkonostně zvedli, tak jen těžko odhadnout co se jim bude honit v hlavách před odvedou s Atleticem na Anfield, která bude v týdnu.

Předpokládaná sestava - Reina - Agger, Carragher, Kyrgiakos,Johnson - Lucas, Mascherano, Gerrad -  Rodrigez Kuyt, Benayoun

Rozestavení - 4-1-2-3

Clarets v tomto utkání musí bodovat a nemají vůbec co ztratit, a tak lze očekávat, že nbeudou mít k Reds žádný respekt. Reds Mají kvalitní obranu, ovšem v útoku jim to moc neklape. Burnley umí zahrát i s lepšími tými než jsou Reds o tom už se presvšdčila Chelsea. V tomto utkání věřím, že Clarets dají gól. Plný stadion požene domácí za záchranou. Burmley se nesmí podceňovat a možná že i urvou bod.

Tip: Clarets DAJÍ gól

Kurz: 1,65 bwin

Důvěra: 75%

Podle mě něktaří hráčí nemusí být úplně psychicky v pohodě za nepříznivého stavu. Jedním z nich je i Macherano, ktery nasbíral v Premier League 8 žlutých a 2 červené. Plus dvě žluté v pohárech. Navíc hraje hodně tvrdě a často vypomáhá obraně v černé práci. v 28 utkání fauloval 62x.

7672258Javier Mascherano
2009/10 Premier League
Games Goals Assists
31 0 0

Tip: Mascherano DOSTANE žlutou nebo červenou kartu

Kurz: 3,5 unibet (musí hrát od začátku utkání)

Důvěra: 45%

 

Komentáře (1)

  1. JoJose říká:

    2x KO
    -120 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.