Čtvrtek v 19.01 - 29.Duben 2010 | napsal : florec18 | rubrika: baseball

29.4.2010 MLB: ! **Game of Year** !


MILWAUKEE BREWERS (9-12) vs. SAN DIEGO PADRES (13-8)
April 29, 10:05 PM | Grass of PETCO Park

Stadium:
Grass of PETCO Park

**! GAME OF YEAR !**

Match preview:

Je to tady ! Příležitost,kterou já osobně hraji párkrát do roka a tedy GoY se opět nabízí. V následujících řádcích tedy jako vždy přiblížím zápas a uvedu důvody proč hrát právě dnes za takový vklad. Dnes na svém hřišti budou Padres hostit Brewers. Padres co si budem nalhávat šlapu což z bilance 13-8 poznat nejde, ale last 10 mají bilanci 8-2, což je velice slušný počin. Naopak hosté jsouposlední zápasy v útlumu, bilanci last 10 mají 5-5, ale z posledních 5ti zápasů prohráli rovnou 4x. Světlé vyjímky byly když dvakrát naprosto rozsekali Pittsburgh jednou 17:3 a podruhé s velkou parádou 20:0. Jenomže Pirates jsou Pirates a Padres to už je momentálně liga trochu jína. Dnes se na kopci střetnou dva leváci, tak si je pojďme blíže rozebrat.

Za domácí Padres dostává od manažera důvěru Wade LeBlanc. Ten zatím letos hazí s obrovským přehledem. Nastoupil ke dvěma zápasů, z nichž má bilanci 1-0, ERA 0.82 a WHIP 1.27. Dohromady odházel 10 inningů a povolil 10 hitů a pouze 1 run ! Zvláště ten poslední zápas proti Reds se mu hodně vydařil. Ačkoli je pálka Reds poslední dobou hodně hot, tak jim povolil pouhé 3 hity za 6 inningů a to vše bez jediného doběhu na domácí metu ! reds byli proti jeho fastballům, sliderům, changeupům naprosto bezmocní a LeBlanc tak pálku Reds zcela vymazal. Pálkaři Reds se po zápase shodli, že dokázal velice dobře měnit rychlost nadhozu a že jeho velkou předností bylo,že dokázal házet míče ať už na spodní nebo vrchní hraně strike zóny. Vypadá to, že tento stále 25-letý mladík, pro kterého to je třetí sezóna v dresu Padres, výborně nahradil zraněného Chrise Younga, co by starting pitcher. Pokud dnes bude ve svých skvělých výkonec pokračovat tak nemám strach, že by s pálkou Brewers neporadil. Na pálce Brewers vládne s AVG. 347 Ryan Braun, který si také stihl připsat 5 home runů. Na druhém místě se s průměrem .323 momentálně pohybuje Craig Counsell. No a jako třetí stojí za zmínku Casey McGehee, který zatím zvládl průměr ustálit na čísle .321.

Hosté budou posléhat na Douga Davise. Pokud jsem nahoře mluvil o domácím pálkaři v superlativech, tak tady to bude spíše naopak. Davis letos nastoupil ve čtyyřech zápasech z nichž posbíral blanci 0-2, ERA 8.35 a WHIP 2.07, což jsou všechno vysoké a nelichotivé čísla, které si žádný pitcher za rámeček nedá. Jeho největší zbraní tak dneska budou jeho zkušenosti, které proti Padres nasbíral za minulé sezóny kdy působil v dresu D-Backs. Proti Padres si tak v dresu Arizony stihl připsat bilanci 10-3 a ERA 2.92, což je velice slušné. Je tedy zřejmé, že proti Padres se mu daří a tak jistě ví co na ně platí, ovšem nejsem si jist s jakou jistotou do toho zápasu půjde, protože ty jeho letošní výkony mě rozhodně nepřesvědčují. Letos jsem ho stihl 2x na živo a ani v jednom případě mě jeho styl moc neoslovil. Co se týče pálky Padres tak tam nr.1 Chase Headley s průměrem .337 a pokud vezmeme loňské měření tak proti Davisovi pálil s průměrem .300. David Eckstein s AVG .274 je na druhém místě, ten se loni pyšnil proti Davisovi průměrem dokonce .429 ! A na třetím místě je Nick Hundley s průměrem .265 a loni čelil pouze proti jednomu Favisovu nadhozu, ovšem ten odpálil takže průměr 1.000.

Pokud to tedy shrneme, tak ačkoli Davis proti Padres umí, tak si myslím, že dnes je výhoda na kopci na domácí straně, protože LeBlanc zatím potvrzuje svoji mladou dravost a také splácí důvěru v něj vloženou. Pálku bych asi přisoudil hostům znichž cítím větší nebezpečí, což ostatně potvrdili proti Pirates. Je to první zápas této minisérie a domácí zatím mají otvírací zápasy v bilanci 4-3, hosté o poznání horší a to 2-5, takže i zde se dá vycítit určitý komplex. Ještě zmíním jak oba týmy celkově pálí proti levákům, takže na domácí straně je to .277 v domácím prostředí a u hostů .252. Bullpen bych si dovolil tvrdit, že taky podrží více domací, ten hostující je určitě momentálně horší. Vzájemné zápasy last 11 pro domácí v bilanci 8-3 a i z trendů jde vidět kdo by dnes měl být favorit, proto nemůžu doporučit než sázku na domácí v dobrém kurzu a za high statek letošní sezóny !

Match trends:
Padres are 4-0 in their last 4 games as a favorite
Padres are 6-0 in their last 6 home games
Padres are 4-1 in LeBlancs last 5 starts
Brewers are 1-5 in their last 6 overall
Brewers are 3-8 in the last 11 meetings in San Diego
Brewers are 2-5 in Davis’ last 7 road starts

Today picks:
Pick: San Diego Padres ML | 1.78 pinnacle| GoY
Stake: 100%
Pick: San Diego Padres RL | 2.71 pinnacle|
Stake: 75%

My last 34, is winning streak 26-8 !
Yield za duben 2010: 30.466 %

 

Komentáře (1)

  1. JoJose říká:

    2x OK
    78 +128,25 +5=
    +211,25 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.