Neděle v 17.24 - 16.Květen 2010 | napsal : vicky0 | rubrika: hokej

Mistrovství světa v hokeji

Neměcko-Bělorusko

Neměcko , keré je domácím týmem má rozhodně obrovskou chuŤ udělat doma nějaký historický výsledek.Hned v prvním zápase němci ukázali , že nebudou snadnými protivníky a porazilo USA.Momentálně mají v osmifinálové skupině 3 body a pokud by se jim podařilo porazit bělorusko , měli by ještě reálnou šanci na postup do čtvrtfinále.Při ztrátě slovenska s dány se jim opravdu ta šance otevřela.Včera hrálo Neměcko s Ruskem vyrovnané utkání a prohrálo těsně 3:2.A to již něco znamená.

Bělorusko na turnaji zatím porazilo pouze bídný Kazachstán a aktuálně má v osmifinálové skupině 0 bodů.Šance na postup už je téměř nereálná zvláště když minulé utkání prohráli s finskem 0-2 a čeká na ně ještě Rusko.Toto mistrovství zatím nepatří pro ně k povedeným a při “vzpouře outsiderů” Bělorusko nejspíše zaspalo.Tento tým je odepsaný a každý bod , který získá bude pro mne překvapením.

Němci využijí domácího prostředí a Bělorusko porazí.Tím se dostanou na postupové příčky , o které nejspíše rozhodně utkání mezi nimi a Dánskem.Dnes nepůjde o žádnou přestřelku a němci nakonec Bělorusko porazí.

Tip:under 5.5

Kurz:1,6(unibet)

Důvěra:90%

Tip:Německo

Kurz:2,00(expekt)

Důvěra:80%

Švédsko-Kanada

Švédsko na tomto turnaji také nehraje nic moc.Svou skupinu sice vyhráli ,ale např. utkání kdy prohrali s českou reprezentací nebo když porazili slabou Francii pouze 3:2 nevykazují žádnou supr formu.V poslední zápase sice porazili Lotyšsko 4-2 ,ale to se také na turnaji zatím hledá.V tomto urkání by i za normálních okolností byla jasným favoritem kanada,ale poté co švédi hrají tak nepřesvědčivě nečekám jiný výsledek.

Kanada zatím na turnaji hraje skvěle.Avšak i ona se nevyhnula trapasu , když prohrála se Švýcarskem , které je zatím na turnaji 100%.Prohra 1-4 byla měla hráče probudit.Hned v dalším utkání porazili Norsko 12-1 a jasně tak demonstrovali svou sílu.Kanada stále patří mezi favority a dnes by to měla jednoznačně potvrdit.Švédi by jí neměli dělat prblémy.Toto utkání bude také utkáním o 2. místo za Švýcarskem.

Dnes tedy očekávám jednoznačnou výhru kanady.V tomto zápase půjde o prestiž a takové zápasy se jednoznačně nevypouštějí.Kanada bude chtít demonstrovat svou sílu a potvrdit své místo mezi hlavními favority.

Tip:Kanada

Kurz:1,8(interwetten)

Důvěra:80%

Tip:- 1,5 Kanada

Kurz:2,3(bwin)

Důvěra:50%

 

Komentáře (1)

  1. JoJose říká:

    1x OK + 3x KO
    +54 -80 -80 -50=
    -156 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.